Drip it: Dokonalá káva nejen pro cestovatele

Publikováno 07.04.2021
Kávová vychytávka od firmy Drip it řeší obavy o přípravu dobré kávy nejen na cestách. Baristy zabalená káva dává cestovatelům i dalším lidem možnost vychutnat si svůj oblíbený nápoj kdekoliv a bez nutnosti vlastnictví kávovaru. V nabídce mají nejen kávu ve filtru, ale i v česku praženou zrnkovou kávu té nejvyšší kvality.

Drip it  založili v roce 2014 kamarádi Jirka a Tomáš. "Jako baristé jsme o dobrou kávu neměli nouzi. S nástupem do nové práce přišla ale změna. Dost jsme cestovali, na vybavení a kávu z domova nezbývalo v batohu místo, na návštěvu kavárny nebyl čas," popisuje Jirka Gomola první myšlenky na zrod nové značky kávy.

 

Aby neskončili u rozpustné kávy, začali hledat přenosný a jednoduchý způsob přípravy kávy, který by zvládli i v prostředí a s vybavením, které měli k dispozici. "Nejdříve jsme tvořili různé prototypy, ale nakonec jsme v Japonsku objevili hotovou věc, díky které si vychutnáte skvělé kafe téměř kdekokoliv a kdykoliv," odtajňuje Tomáš Hodermarsky.

Stačí hrnek a horká voda

Drip it tak má v nabídce širokou nabídku čerstvě mleté výběrové kávy ve filtru, kterou pouze umístíte do hrnku a zalijete horkou vodou. Bez starostí tak kdekoliv a kdykoliv vykouzlíte nápoj jako zkušený barista

Druhým tahákem v nabídce firmy je i bohatá paleta zrnkové kávy za velice příznivé ceny. „Kávová zrna pražíme v Kostelci nad Labem, kde je poté ručně balí lidé s hendikepem,“ vysvětluje Jirka Gomola. Samozřejmostí v nabídce jsou i různé doplňky a příslušenství, jako jsou mlýnky nebo třeba termohrnky.

Kontakt

Drip it s.r.o.

Ropice 446, 739 61

IČO: 09715088

web: www.dripit.cz 

mobil: +420 720572627