Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
22. března 2023, svátek má Leona
Jak jsme si v kanceláři vyvětrali hlavu

Jak jsme si v kanceláři vyvětrali hlavu

„Co si udělat teambuilding v Hurricane Factory?“ uvedl pondělní poradu náš šéf. Cože? Zbláznil se? Jsme tu v kanceláři povětšinou ženské od rodin a ačkoliv jsme dobrá parta, jako adrenalinoví šílenci se zrovna necítíme. Naposledy, když jsme byli na bowlingu, jsem týden necítila záda a kolegyně si dokázala zlomit prst na noze! Opravdu je indoor skydiving zrovna pro nás ta vhodná aktivita pro tmelení kolektivu?

inzerce-firemni-akce-pozadi_1.jpg

S rozpaky jsme souhlasili. Nastal den D a my vyrazili do letňanské Hurricane Factory. Na recepci nás uvítala moc milá slečna, nechala nás podepsat Prohlášení letce o tom, že se cítíme zdrávi a za chvíli si nás už převzal sympatický instruktor. Dal nám kombinézu, helmu a brýle a odvedl nás do konferenční místnosti na školení. Při školení nám řekl spoustu zajímavých věcí o tom, jak se ovládá tělo za volného pádu, jak máme mít ruce, jak nohy a jaké jsou signály, kterými s námi bude komunikovat. Cože? Signály? My se neuslyšíme? Bezva! Aspoň nikdo nebude slyšet, až budu za letu křičet hrůzou!

luc2278.jpg

Instruktor nás ale uklidnil, že vše je bezpečné, že bude po celou dobu letu v tunelu s námi a nenechá nás nikam „uletět“. Pokud budeme chtít, vyveze nás v točivém letu až úplně nahoru, stačí mu ukázat smluvený signál.

Jdeme schodištěm nahoru k větrnému tunelu, kde vyfasujeme špunty do uší, nasadíme si brýle, přilbu a vstupujeme do předletové komory. Na obrazovce vidíme, kdo je právě na řadě. Když přijde řada na mne, instruktor mně pomůže s nalehnutím na vítr v letové komoře a zažívám tak úžasný a nepopsatelný pocit letu. Je to prý stejné, jako pocit, který zažívají zkušení parašutisté při seskoku z letadla. Jen s tím rozdílem, že tady jsme v bezpečí a nemusíme se bát, že se neotevře padák. Všichni jsme si užili své lety a úsměv na tváři nám držel ještě několik hodin po letu.

banner970x310-firmy.jpg

Když jsme odlétali naše časy, vybrali jsme si ještě ty nejpovedenější fotografie z letu a šli znovu do druhého patra budovy, tentokrát do restaurace Hurricane Factory. Restaurace je prosklená, a my si tak mohli vyprávět o našich zážitcích u dobré večeře a sledovat přitom letce z další skupiny. Byl to nevšední den a celý náš tým na něj vzpomíná ještě několik měsíců poté.

www.hurricanefactory.com

ČTĚTE DÁLE

Lucie Bílá ve svém divadle uvede muzikál Srdeční záležitost

Pražské Divadlo Lucie Bílé se připravuje na další hudební premiéru. Po úspěšných komediích Láska je láska a Maminy uvede muzikál Srdeční záležitost americké písničkářky Amandy McBroom. Muzikálová novinka, jejíž stěžejním motivem je krize středního věku, bude mít premiéru v Den české státnosti 28. září 2023 a v hlavní roli představí zlatou slavici a majitelku divadla Lucii Bílou.

Comic-Con Prague 2023 odtajnil další hvězdné hosty. Přijede MacGyver i další ikony z Hvězdné brány či zástupci DC

V pořadí čtvrtý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague potěší nejen fanoušky ikonické Hvězdné brány nebo světa DC. V polovině dubna budou moct v pražském Universu potkat například Richarda Dean Andersona, Corina Nemce, Matta Ryana, ale i hvězdu Fantastických zvířat Dana Foglera.
Reklama
reklama

Obrovská videotéka i živé vysílání v rámci jedné služby? S Lepší.TV realita.

Téměř v každé domácnosti se setkáme minimálně s jednou platformou, která nám nabízí nepřeberné množství filmů a seriálů. Kde je internet, tam je Netflix, HBO nebo Disney Plus. Sledování obsahu nebylo nikdy snazší, a tak se přirozeně stalo součástí našich životů. Existuje ale ještě další služba, která nám toho může nabídnout víc? Existuje.

TOP turistické cíle Slovenska představí veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD

K nejvýznamnější tuzemské akci odvětví cestovního ruchu patří veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD, které proběhnou od 17. do 19. března 2023 v areálu PVA EXPO PRAHA. Partnerskou zemí pro letošní ročník této události je Slovensko, a to přesně při příležitosti 30. výročí rozdělení Československa a vzniku samostatných států. Poutavou expozici našich nejbližších sousedů představí v Letňanech národní agentura SLOVAKIA TRAVEL. Co patří k tamním největším turistickým atraktivitám a rozhodně stojí za poznání?

Městské divadlo Kladno: to nejlepší pro fanoušky divadla

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem března si nenechte ujít premiéru nové inscenace Klíčovou dírkou slavné britské komedie od Joe Ortona.