Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
19. června 2024, svátek má Leoš
Jílové Open Air: festival láká na revival kapel Queen, Pink Floyd i Judas Priest

Jílové Open Air: festival láká na revival kapel Queen, Pink Floyd i Judas Priest

Zlatohorní město Jílové u Prahy láká hudební fanoušky na svůj letní festival již řadu let. Letos však poprvé Jílové Open Air potěší především vyznavače revival muziky. V sobotu 20. 7. 2024 zazní z parku za muzeem známé písně legendárních kapel jako je Queen, Pink Floyd nebo Judas Priest. Na své si díky bohatému programu přijde celá rodina.

1282452-800.jpg

Hudební akce, která má v jílovském parku již svou tradici, slibuje letošním návštěvníkům hned několik novinek. Jednou z nich jsou revival kapely, které svými vystoupeními uctí legendy rockové hudby. Park Stage nabídne návštěvníkům show od Judas Priest Revival, kteří zahrají nejslavnější hity od této anglické metalové ikony. Milovníci Pink Floyd se mohou těšit na autentické vystoupení kapely Czech Floyd a ani fanoušci Queenů nebudou zklamáni, protože kapela Queenways vás svou energií vtáhne do atmosféry koncertů Freddieho Mercuryho a jeho bandy.

1123901-800.jpg

Kromě již zmíněných revival kapel se můžete těšit na další skvělou originální hudbu. Petr Taks Trio přinese svým vystoupením kombinaci jazzu, blues a rocku. A ani letos nebude na podiu chybět místní „kapela z optiky“ Mea Culpa, kterou již dobře znají účastníci loňského ročníku.

1123900-800.jpg

Jílové Open Air však není jen o hudbě. Připraven je i bohatý doprovodný program, díky kterému si přijdou na své i ti nejmenší návštěvníci. Pro děti bude připravena například tvořivá dílnička, oblíbené velké trampolíny s profesionálními instruktory a další aktivity.

1282453-800.jpg

Ať už patříte mezi fanoušky legendárních hudebních kapel nebo dáváte přednost originální hudbě, na tomto festivalu si jistě přijdete na své. Navíc si můžete užít krásný letní den venku a setkat se s přáteli, malebný park za muzeem je pro tuto příležitost jako stvořen. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost. V sobotu 20. července vezměte deku, pohodlně se usaďte a nechte se unést tóny hudby, která vás vezme na cestu časem.

Zvýhodněné vstupenky si s předstihem můžete zakoupit na portálu GoOut za 250 Kč nebo pak na přímo na místě za 300 Kč. Sledujte festivalový facebook Jílové Open Air, ať vám neunikne žádná novinka. Těšíme se na vás.

441080444-392336930472906-3233189147344821817-n.jpg

 

ČTĚTE DÁLE

Jedinečná expozice Pilsner Urquell: The Original Beer Experience slaví 1. rok od svého otevření. Dostala se mezi 5 nejnavštěvovanějších turistických atrakcí v Praze

Interaktivní audiovizuální expozice Pilsner Urquell: The Original Beer Experience, kde příběh proslulého plzeňského piva ožívá zcela unikátním způsobem, slaví rok od svého otevření v historické budově Václavského náměstí. Expozici si během prvního roku prohlédly stovky tisíc návštěvníků a budova plná zážitků se stala jednou z 5 nejnavštěvovanějších turistických atrakcí v Praze.

Healing Festival 2024: Vzestup draka - Nezapomenutelná dovolená s obrovským přesahem do běžného života.

Připrav se na životní zážitek! Healing Festival se koná v zámecké zahradě ve Světlé nad Sázavou od 7. do 11. srpna a přináší nezapomenutelných pět dnů plných strhující hudby, extatického tance, ale i hlubokých workshopů, inspirativních přednášek a ceremonií.
Reklama
reklama

Festival na pláži nabízí luxusní zážitek. Balaton Sound letos nabídne prodloužený program na hlavním pódiu i nové uspořádání areálu

Balaton Sound je již více než deset na festivalové mapě pevně usazen jako jeden z nejosobitějších elektronických festivalů v Evropě. Nejinak je tomu i letos, kdy program v čele s jedinečnými hvězdami jako Timmy Trumpet, Marshmello, Meduza, Paul Kalkbrenner, Maceo Plex, Adam Beyer nebo Amelie Lens doplňují nová nastupující jména djka Sama’ Abdulhadi, HoneyLuv, Juliet Fox, Estella nebo Henri Bergmann. Program celkem během 4 festivalových dní zahrnuje přes 300 programových položek na 9 hudebních scénách! Nejlepší party, kterou odstartovat léto se blíží!

Last minute dovolená 2024: Poznejte Turecko a prožijte nezapomenutelné okamžiky

Hledáte inspiraci na pohodovou dovolenou pro celou vaši rodinu, partu přátel nebo pro vás samotné? Již nemusíte! Last minute Turecko 2024 představuje ten nejlepší způsob, jak si užít letošní léto naplno, dopřát si trochu slunce i zasloužený odpočinek. Objevte last minute zájezdy TUI a vyrazte za dobrodružstvím klidně hned zítra! Last minute nabídka na vás již čeká.

V Praze naživo zazní hity kapely Fleetwood Mac

Fanoušci americko-anglické rockové formace Fleetwood Mac si budou moci své oblíbené hity znovu vychutnat naživo. V pražském Kongresovém centru je 22. září 2024 zahraje výběr hudebníků vystupujících pod názvem Rumours of Fleetwood Mac.