Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
3. října 2023, svátek má Bohumil
Lush představuje nové dárkové sety koupelových bomb inspirované Japonskem - Ippuku Dan a Ippuku Ryo.

Lush představuje nové dárkové sety koupelových bomb inspirované Japonskem - Ippuku Dan a Ippuku Ryo.

Japonský koncept známý pod pojmem „ippuku“ spočívá v jednoduchém aktu krátké přestávky během dne. Podobně jako třeba vychutnávání doušku čaje během typického britského „čaje o páté“ je to malá, ale mocná dávka osvěžení, příležitost zpomalit a vychutnat si přítomný okamžik.

Tato trojice bomb do koupele byla vytvořena pod pečlivým dohledem japonského týmu Lush, pro nějž je koupel formou umění. Tato exkluzivní Lush kolekce je dostání online a ve všech kamenných prodejnách od 19. května 2023. 

Ippuku Ryo je trojice chladivých oživujících koupelových mini bomb překypujících výživnými mořskými řasami a inspirovaných japonskou kulturou regeneračních koupelí.

IPPUKU RYO Set koupelových bomb 370 Kč/ kus

Ippuku Ryo je trojice chladivých oživujících koupelových mini bomb překypujících výživnými mořskými řasami a inspirovaných japonskou kulturou regeneračních koupelí.

Uchimizu je vaše chvíle oddychu v horkém dni: koupel s náladu povzbuzujícím grapefruitem a heřmánkem evokuje setkání chladivé vody a rozpálené země. Fuuri s dřevitou a osvěžující trojicí cedru, eukalyptu a máty peprné vás ukolébá jako cinkání tradiční skleněné zvonkohry. S Kokage pak zažijete pocit jako při tradičním japonském „lesním koupání“ díky lehké, osvěžující a pryskyřičné směsi silic jalovce, kadidla a růžového pepře.

ippuku-cooling-bath-bomb-set-landscape-2023.jpg

IPPUKU DAN Sada koupelových bomb 370 Kč/ kus

Ippuku Dan je trojice hřejivých oživujících koupelových mini bomb překypujících výživnými mořskými řasami a inspirovaných japonskou kulturou regeneračních koupelí.

Nalaďte se s Hinata na vycházející slunce s hřejivou a zářivou kompozicí oživující skořice s jablečnými tóny. Zažehněte ve vaně plameny své kreativity se směsí sametových tónů tabáku, sladké vanilky a uklidňující tonky bomby Hibana. Ponořte se do zářivé kombinace San San s povznášející neroli a davanovou a těhozevovou silicí, která rozzáří vaši pokožku.

ippuku-warming-bath-bomb-set-landscape-2023.jpg

ČTĚTE DÁLE

Trojnásobná mistryně České a Slovenské republiky v surfingu Jana Kašová

„Mnohokrát jsem řekla, že do nějaké vlny nejdu, protože jsem měla strach. Voda je živel, jsou tam kameny, nebezpeční živočichové… Je důležité vědět, na co člověk má a na co ne,“ říká nejlepší česká surfařka Jana Kašová, která tráví téměř každý den několik hodin v oceánu, kde na prkně sjíždí jednu vlnu za druhou…

Na pražském Výstavišti proběhne CHILLI FEST a ASIA FOOD festival

Sobota 7. října bude na pražském Výstavišti ve znamení CHILLI FESTu. Akce s celodenním doprovodným programem bude mít významný vrchol: duel, v rámci nějž se budou pojídat nejpálivější chilli papričky světa. Zúčastní se ho mistr světa a držitel několika rekordů zapsaných v Guinnessově knize Mike Jack (Mike Jack Eats Heat) nebo aktuální evropský šampión z Itálie Giancarlo Gasparotto, který je známý jako Jack Pepper.

SUKHISHVILI - Gruzínský národní balet v ČESKÉ REPUBLICE!

Nový celovečerní program a jedinečná atmosféra zanechají nezapomenutelné dojmy!

Lucie Bílá představuje svou Srdeční záležitost

Přípravy uvedení nového muzikálu Srdeční záležitost v Divadle Lucie Bílé pomalu směřují ke svému konci. Na jevišti scény v pražské Karlově ulici v těchto dnech pod vedením režiséra Antonína Procházky a choreografky Ivany Hannichové probíhají poslední zkoušky a ladí se finální detaily před slavnostní premiérou. Ta se uskuteční již ve čtvrtek 28. září v Den české státnosti.

Městské divadlo Kladno: říjen plný hlouposti a setkání s ďáblem

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem října si nenechte Jak jsem potkal ďábla, nebo Eva tropí hlouposti.

Snímky o blízké budoucnosti, osobnostech architektury a designu i masterclass. Začíná mezinárodní festival Film a architektura.

Dvanáctý ročník festivalu Film a architektura s hlavním tématem Konstrukce bude ve dnech 29. 9. – 4. 10. 2023 k vidění jak v zavedených kinech, tak na netradičních lokacích v celkem 29 městech po celé České republice a na Slovensku. V rámci více než 80 promítání nabídne téměř 40 krátkých a celovečerních snímků z celého světa. Doprovodný program bude obohacen o přednášky, hudební performance a především debaty se zahraničními tvůrci i architekty.