Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
25. září 2023, svátek má Zlata
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Vydejte se společně s Linkem opět do Hyrule ve hře The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, která vyjde už 12. května exkluzivně pro konzoli Nintendo Switch! V tomto pokračování titulu The Legend of Zelda: Breath of the Wild, jež v roce 2017 sklidil velkou pochvalu od hráčů i kritiky, se hlavní hrdina musí postavit zlu, které ohrožuje království Hyrule. Vydáte se s ním na další nezapomenutelnou cestu?

legendofzelda-totk-scr-10.png

Ta se bude tentokrát odehrávat nejen na zemi, ale i v oblacích. Nebeské ostrovy čekají, až se vydáte vstříc k nim, čeká na vás zde celá řada překvapení. Vhod vám přijdou i nové schopnosti Linka, díky kterým bude celé dobrodružství ještě o něco pestřejší.

legendofzelda-totk-scr-06.png

Kromě klasické verze bude k dispozici i sběratelská edice hry, které potěší ty největší fanoušky. Ti rovněž ocení i stylovou konzoli Nintendo Switch – OLED Model, ovladač Pro Controller a ochranné pouzdro, vše s tematikou hry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

V Hyrule se potkáme už 12. května!

www.nintendoshop.cz

ČTĚTE DÁLE

Fun aréna – Svět zábavy v srdci města

Pražská Fun Arena, nedávno otevřené zábavní, kulturní a eventové centrum, se rychle stává jedním z nejatraktivnějších míst, pro zábavu a společenské události v centru Prahy. Ten to tak trochu jiný svět, nacházející se v samém srdci města, v budově bývalé automatické telefonní ústředny v ulici Petrská na Praze 1, otevřel své brány v prosinci 2022 a od té doby přináší návštěvníkům jedinečné zážitky v cyberpunkovém stylu. Na čtyřech podlažích nabízí návštěvníkům plno netradiční zábavy a kulturního vyžití.

Prodlužte si léto v Aquapalace Praha

Moře zábavy pod jednou střechou.

Bez zábradlí v této sezóně nabídne zajímavé tituly a přivítá nové tváře

Novou, v pořadí již 32. divadelní sezónu odstartuje pražské Divadlo Bez zábradlí francouzskou komedií Ivana Calbéraca s názvem Láska z mládí, již uvede v české premiéře 25. a 26. září. V hlavní roli se představí Roman Zach, pro kterého je tato inscenace režijním debutem. Jak k této situaci došlo?

Gaming jako za starých dobrých časů v dystopické budoucnosti!

Plánujete nevšední rodinný výlet, nezapomenutelnou oslavu narozenin nebo připravujete stylovou rozlučku se svobodou?

Sněhová královna: muzikál na ledě pro celou rodinu

Agentura SHOW N1 AGENCY ve spolupráci se světoznámou společností Ice Empire, která vytvořila projekty jako Stars on Ice, Champions on Ice a mnoho dalších, přináší do České republiky muzikál na ledě pro celou rodinu SNĚHOVÁ KRÁLOVNA, inspirovaný slavným příběhem od Hanse Christiana Andersena. O tom, co přesně na návštěvníky čeká, jsme si povídali s pořadatelem muzikálu Vladimírem Baryshevem.

Dětská hudební dvojice Karol a Kvído pokřtila třetí autorské CD

S příchodem školního roku připravila oblíbená hudební dvojice Karol a Kvído pro své fanoušky velkou novinku. Začátkem září vydala nové autorské CD s písničkami pro děti s názvem Tři přání. Kmotrou desky, která byla v neděli 17. září slavnostně pokřtěna v Divadle Lucie Bílé, se stala herečka a moderátorka Miluše Bittnerová.