Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
14. června 2024, svátek má Roland
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Vydejte se společně s Linkem opět do Hyrule ve hře The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, která vyjde už 12. května exkluzivně pro konzoli Nintendo Switch! V tomto pokračování titulu The Legend of Zelda: Breath of the Wild, jež v roce 2017 sklidil velkou pochvalu od hráčů i kritiky, se hlavní hrdina musí postavit zlu, které ohrožuje království Hyrule. Vydáte se s ním na další nezapomenutelnou cestu?

legendofzelda-totk-scr-10.png

Ta se bude tentokrát odehrávat nejen na zemi, ale i v oblacích. Nebeské ostrovy čekají, až se vydáte vstříc k nim, čeká na vás zde celá řada překvapení. Vhod vám přijdou i nové schopnosti Linka, díky kterým bude celé dobrodružství ještě o něco pestřejší.

legendofzelda-totk-scr-06.png

Kromě klasické verze bude k dispozici i sběratelská edice hry, které potěší ty největší fanoušky. Ti rovněž ocení i stylovou konzoli Nintendo Switch – OLED Model, ovladač Pro Controller a ochranné pouzdro, vše s tematikou hry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

V Hyrule se potkáme už 12. května!

www.nintendoshop.cz

ČTĚTE DÁLE

Červnový festival Pivo na Náplavce představí 40 minipivovarů

Pivo na Náplavce – oblíbený degustační festival zlatavého moku se v letošním roce bude konat 14. a 15. června na Rašínově nábřeží. Účastnit se ho budou stálice i nováčci, na pravém břehu Vltavy se představí 40 zástupců českých minipivovarů. Součástí festivalu budou i stánky s jídlem, pivní bleší trh a několik koncertů.

Ochutnejte Třebíč a přivoňte si nejen k historii

Nejvýznamnější hodnotou a důvodem zápisu města Třebíče na prestižní Seznam kulturního a přírodního dědictví UNESCO je hodnota klidného soužití dvou odlišných kultur. Jde o výměnu hodnot mezi křesťanskou a židovskou kulturou, doklad vzájemné schopnosti vytvořit tolerantní prostředí, v němž spolu nejen koexistují a vzájemně se obohacují dva odlišné kulturní a náboženské světy. Křesťané a židé nám zanechali odkaz svých hodnot a také architektonické stavby připomínající nám jejich život a víru. Vydejte se po stopách opatů a rabínů, povede vás stejnojmenná naučná stezka.

Kutná Hora aneb když jeden den nestačí

Díky své poloze je Kutná Hora dostupná jednoduše ze všech koutů České republiky. Město vás ohromí velkým množství historických památek obklopených rozmanitou přírodou, bohatým kulturním programem a všudypřítomnou pohodovou atmosférou.

VINAŘSTVÍ U MLÝNKŮ

Kapacita sklepa je 170 míst a nabízí tak prostor pro větší akce, pro soukromé akce menšího rozsahu je připraven sklepní salonek s kapacitou 20 míst.

Už známe všechny interprety! Přehrady FEST 2024 zveřejnil kompletní line up, pustil do oběhu rodinné vstupenky i možnost ubytování!

Přehrady vstupují do třetí cenové kategorie a pořadatelé upozorňují, že každá další vlna bude dražší. Naplánuj si srpnové víkendy na PŘEHRADY FESTU VČAS!

Jen v New Yorku a nyní i v Praze! Unikátní pumptracková dráha se otevře veřejnosti v červnu

Městská část Praha 12 ve spolupráci s Matyášem Kulichem, jezdcem světového poháru na jetsurf vybudovala unikátní pumptrackovou dráhu pro veřejnost. Unikátní projekt prozatím jediný svého typu na světě v New Yorku se otevře nyní také v Praze!