Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
29. února 2024, svátek má Horymír
VINAŘSTVÍ JUŘENÍK & ŽĎÁRSKÝ s úctou k přírodě a tradici

VINAŘSTVÍ JUŘENÍK & ŽĎÁRSKÝ s úctou k přírodě a tradici

Vinařství Juřeník & Žďárský bylo založeno kamarády Robinem a Honzou. Jde o mladé moderní vinařství, které chce obnovit vinařskou tradici na Uherskobrodsku, kam vinaření od nepaměti patří.

jv5-9710.jpg

Vína z vinařství Juřeník & Žďárský dělají co nejšetrněji, dávají jim čas uzrát a snaží se používat minimum síry. Řada Klasik představuje vína, která dlouho zrají v nerezových tancích. Rezerva jsou pečlivě vybraná vína, která zrají v dubových sudech. Řada bílých vín Vejce je jedinečná svou mineralitou, kterou získává zráním v betonové nádobě ve tvaru vejce. No a MéRose je zase svěží a elegantní růžové víno plné chuti.

Víno s vlastní etiketou, firemní krabičkou nebo boxem

jv5-9621-1.JPG

O to, co je v lahvích, se již postarali. Najdete v nich pečlivě zpracovaná moravská vína, do kterých Robin s Honzou vložili všechno, co o vínech ví a dali jim prostor na to, aby zrála. Teď je řada na vás. Aby byly vaše firemní dárky nebo reklamní předměty důstojné a jedinečné, připravili si pro vás ve vinařství Juřeník & Žďárský několik možností, jak vína obléct do vašich firemních barev. A pokud si nevyberete, stačí zavolat a domluvit se tak, abyste byli absolutně spokojení.

jv6-1257-edit.jpg

Vinařství Juřeník Žďárský

www.zivotchutna.cz

ČTĚTE DÁLE

SPA Hotel Imperial Karlovy Vary

V překrásném prostředí lázeňského města Karlovy Vary, kde se historie prolíná s moderním komfortem, stojí Spa hotel Imperial jako symbol luxusu a pohody. Tento architektonický skvost, který stojí hrdě nad srdcem Karlových Varů, je destinací pro ty, kteří hledají únik od každodenního stresu a touží po odpočinku v náruči luxusu. Nechte se uchvátit kouzlem, které hotel Imperial nabízí.

Roman Říčař: Nakonec jsem tomu úplně propadl

V předloňské sezoně si Roman Říčař na kladenských prknech zahrál sice menší, ale zato dost výraznou roli zhýčkaného Ludvíka XIII. A v Městském divadle Kladno hostuje znovu. Tentokrát však v hlavní roli Jánošíka a navíc v muzikálu Na skle malované, pro který připravil hudební aranžmá a společně s Jiřím Janouchem vedl i korepetice.

Jaroslav Dušek a Jan Skryja vás zvou na konferenci Probuď sílu duše

Cesta k vysněnému životu naplněná radostí, prožíváním a hojností často začíná odhalením síly duše. Každý člověk je obdařen velkým darem, který jej může vést a naplňovat jeho život přesně tím, po čem touží. Tento dar ale může být uzavřen, proto je potřeba se učit znovu se na něj napojovat a otevírat jej.

BTC Prague 2024. The biggest, most influential bitcoin event in Europe ever is happening again!

Building on the highly successful inaugural 2023 edition, BTC Prague returns to the capital of Czechia in June 2024 for yet another biggest Bitcoin-only conference in Europe.

Investiční společnost ATRIS rozšiřuje své portfolio nemovitostí o polyfunkční trojdům Palác Bristol v centru Prahy

Investiční společnost ATRIS rozšiřuje portfolio svého nemovitostního fondu Realita o Palác Bristol v centru Prahy. Jedná se o unikátní blok tří vzájemně propojených budov v blízkosti Staroměstského náměstí. Do fondu Realita, který je jedním z nejstarších profesionálně spravovaných realitních fondů v České republice, jehož zhodnocení od založení se na konci roku 2023 vyšplhalo na 94 procent, tak přibyde nově zrekonstruovaná nemovitost ve velmi lukrativní lokalitě, která zaručuje udržitelnost její hodnoty a stabilního výnosu.

Nezapomenutelná akce mimo realitu?

Pořádáte narozeninovou oslavu, firemní večírek, teambuilding nebo rozlučku se svobodou? Pak se pojďte ponořit do světa virtuální reality v Avatar Herně! Díky individuálnímu přístupu bude akce nejen nevšední, ale také plně přizpůsobitelná vašim představám.