Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
19. června 2024, svátek má Leoš
Zámecký hotel Lednice nabízí dokonalé zázemí pro firemní akci

Zámecký hotel Lednice nabízí dokonalé zázemí pro firemní akci

Zámecký hotel Lednice je ideálním místem pro dovolenou, ale i svatby, kongresy, semináře, konference, firemní školení a večírky. Budova byla postavena Lichtenštejny a nachází se přímo v zámeckém parku, 150 metrů od zámku Lednice. Patří tedy k zámeckému areálu a je součástí národní kulturní památky „ZÁMEK LEDNICE“, spadající pod UNESCO.

aapano-071614-fotor.jpg

V hotelu se nejen pohodlně ubytujete, ale můžete se najíst v naší restauraci s venkovní zahrádkou s výhledem na zámek, občerstvit se v cukrárně nebo uspořádat akci v našich kongresových sálech či historickém vinném sklepě. Ve sklepě je možné zorganizovat i krásný a originální svatební obřad.

20240326-124628.jpg

Co se ubytování týče, hotel disponuje 25 pokoji s klimatizací (převážně dvoulůžkovými, ale i dvěma čtyřlůžkovými a jedním jednolůžkovým pokojem, plus knížecím apartmá s postelí s nebesy a vanou pro dva). Je zde celkem 58 lůžek včetně přistýlek. Ubytování ale bez problému zajistíme i pro více osob, jelikož spolupracujeme s hotely naproti toho našeho.

himg-8561-fotor.jpg

Dvě propojitelné, klimatizované konferenční místnosti, do kterých se vejde až 150 osob, se nachází v přízemí. Místnost s dataprojektorem má při divadelním uspořádání kapacitu až 100 osob. Sál je multimediálně vybaven-je zde řečnický pult s bezdrátovým mikrofonem a mixážním pultem, projektor, flipchart tabule.

20240326-113112.jpg

Dále je v přízemí již zmiňovaná restaurace s venkovní zahrádkou, cukrárna, hotelová recepce, prostor pro úschovu kol a z vnější strany naleznete také bankomat. Na svatby i firemní či jiné akce rádi přichystáme coffeebreaky, raut, obědy i večeře.

himg-8512-fotor.jpg

V suterénu se rozprostírá historický Lichtenštejnský vinný sklep, do kterého se vejde až 80 osob. Ve sklepě Vám připravíme řízenou degustaci za doprovodu cimbálové kapely, rautové občerstvení, firemní večírek, oslavu i diskotéku.

himg-8688-fotor.jpg

V okolí je možno, krom návštěvy velké spousty památek, vyzkoušet nespočet aktivit. Rádi pro větší akce zařídíme půjčení kol, prohlídku zámku, připravíme naši teambuildingovou soutěž v parku, domluvíme let balonem, virtuální realitu… Fantazii se meze nekladou a vše je na domluvě.

257124288-3021269811447994-6241318136023968543-n.jpg

SLUŽBY
- Ubytování
- Restaurace
- Cukrárna
- Firemní akce, konference
- Svatby
- Svatební obřady
- Kongresové sály
- Historický vinný sklep – řízené degustace, cimbálová kapela
- Teambuilding

Zámecký hotel Lednice
Zámecké náměstí 66
Lednice 69144
recepce@hotellednice.cz
+420 530 503 464
www.hotellednice.cz

logo-zamek.jpg

ČTĚTE DÁLE

Healing Festival 2024: Vzestup draka - Nezapomenutelná dovolená s obrovským přesahem do běžného života.

Připrav se na životní zážitek! Healing Festival se koná v zámecké zahradě ve Světlé nad Sázavou od 7. do 11. srpna a přináší nezapomenutelných pět dnů plných strhující hudby, extatického tance, ale i hlubokých workshopů, inspirativních přednášek a ceremonií.

Last minute dovolená 2024: Poznejte Turecko a prožijte nezapomenutelné okamžiky

Hledáte inspiraci na pohodovou dovolenou pro celou vaši rodinu, partu přátel nebo pro vás samotné? Již nemusíte! Last minute Turecko 2024 představuje ten nejlepší způsob, jak si užít letošní léto naplno, dopřát si trochu slunce i zasloužený odpočinek. Objevte last minute zájezdy TUI a vyrazte za dobrodružstvím klidně hned zítra! Last minute nabídka na vás již čeká.

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA ODHALUJE KAFKŮV VZTAH K VÝTVARNÉMU UMĚNÍ A VIZUÁLNÍ KULTUŘE

U příležitosti stého výročí úmrtí spisovatele Franze Kafky (3. 6. 1924) se v Západočeské galerii v Plzni otevírá dvojjazyčná česko-německá výstava OČIMA FRANZE KAFKY: MEZI OBRAZEM A JAZYKEM. Vystaven je pestrý výběr prací autorů, které Kafka buď osobně znal anebo jejich díla prokazatelně obdivoval. Nechybí ani ukázky filmů, které Kafku zaujaly, podobně jako plakáty a další projevy populární kultury, které na Kafkův zrak dennodenně útočily. Výstava nezapomíná ani na Kafkovu vlastní kreslířskou tvorbu, která je představena nejen v digitální podobě, ale také jednou originální Kafkovou kresbou, zapůjčenou z Deutsches Literaturarchiv Marbach. Výstava je otevřena od 5. června do 28. října ve výstavní síni Masné krámy.

Divadlo Lampion v Kladně Vás zve na děvče ZLATOVLASÉ!

Žádná se jí nevyrovná v kráse! Zveme vás na děvče ZLATOVLASÉ! Loutky, hudba, soubor skoro celý! To byste přece vidět měli! Napětí, humor, lyrika! Přijďte podpořit Jiříka!

Ochutnejte Třebíč a přivoňte si nejen k historii

Nejvýznamnější hodnotou a důvodem zápisu města Třebíče na prestižní Seznam kulturního a přírodního dědictví UNESCO je hodnota klidného soužití dvou odlišných kultur. Jde o výměnu hodnot mezi křesťanskou a židovskou kulturou, doklad vzájemné schopnosti vytvořit tolerantní prostředí, v němž spolu nejen koexistují a vzájemně se obohacují dva odlišné kulturní a náboženské světy. Křesťané a židé nám zanechali odkaz svých hodnot a také architektonické stavby připomínající nám jejich život a víru. Vydejte se po stopách opatů a rabínů, povede vás stejnojmenná naučná stezka.

Kutná Hora aneb když jeden den nestačí

Díky své poloze je Kutná Hora dostupná jednoduše ze všech koutů České republiky. Město vás ohromí velkým množství historických památek obklopených rozmanitou přírodou, bohatým kulturním programem a všudypřítomnou pohodovou atmosférou.