Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
7. října 2022, svátek má Justýna

Holepoint

Adresa:
Plynární , Praha 7 170
Telefon:
Web:
www

Otevírací doba

Pondělí
13:00 - 21:00
Úterý
13:00 - 21:00
Středa
13:00 - 21:00
Čtvrtek
13:00 - 21:00
Pátek
13:00 - 22:00
Sobota
11:00 - 22:00
Neděle
13:00 - 20:00
Právě je zavřeno

Navštívili jsme @holepoint, nechali se okouzlit místní art zónou a příjemným posezením. Holepoint se nachází v opuštěném dvoře v Holešovicích, který revitalizovalo svépomocí několik nadšenců. Ve třech stáncích si tu můžete dát skvělé jídlo, (v nabídce jsou burgery, quesadilla, langoše a nechybí ani vegetariánské speciality). Zaujme Vás určitě i pestrá nabídka piv. Na čepu jsme ochutnali hořký ležák Budvar 33 z národního pivovaru @BudejovickyBudvar (číslo udává počet jednotek hořkosti). Druhé pivo, které jsme vyzkoušeli, byla Punk IPA. Jedná se o svěží svrchně kvašené pivo ze skotského craftového pivovaru BrewDog, se kterým Budvar spolupracuje. Utéct se sem dá na oběd, večerní posezení s přáteli nebo na nějakou zajímavou kulturní či gastronomickou akci, díky art zóně tu při konzumaci budete mít stále na co koukat.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

ČTĚTE DÁLE

Pivo – Kamera – akce!

Plzeňský restaurant Kamera na Barrandově pořádá pravidelné i speciální akce v žánru „komedie / rodinný / gastro“. V hlavní roli vystupuje pečlivě ošetřovaná tanková plzeň a špičkové jídlo.

Kde uspořádat ty nejlepší firemní akce, večírky, eventy?

Znovu přišel onen magický moment roku, kdy na chvíli odhodíme pracovní masku a pokusíme se nebýt jen kolegy, ale i jemuž by se vaše faux pas mohlo připomenout zrovna ve chvíli, kdy by začal rozhodovat o finančních odměnách. Ale nebojte, nebudeme ani za mravokárce. Přirozeně chceme, abyste se skvěle bavili ve stylovém prostředí a ideálně parťáky. Vánoční firemní večírky jsou za rohem a to by bylo, abychom vám nepřinesli pár tipů na místa, kde to můžete opravdu rozjet.
Reklama
reklama

Budějovický Budvar: pivovar nás všech

S Alešem Dvořákem, létajícím sládkem národního pivovaru Budějovický Budvar nejen o pivu, ale i o národní hrdosti a spolupráci s minipivovary.

The Monkey Bar – První pražská džungle

Objevte kombinaci butikového šarmu a městského vkusu – luxusní, ale ne upjatý – s nádechem bláznivosti a sofistikovanosti.

Milan Wimmer: Hostivar je součástí místní komunity

Milan Wimmer je už pět let ředitelem vyhlášeného pivovaru a restaurace Hostivar. Co všechno jeho práce obnáší, jak se popral s covidovým lockdownem nebo na jaké novinky se můžeme těšit, poodhalil v našem rozhovoru.