Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
26. října 2021, svátek má Erik

Holepoint

Adresa:
Plynární , Praha 7 170
Telefon:
Web:
www

Otevírací doba

Pondělí
13:00 - 21:00
Úterý
13:00 - 21:00
Středa
13:00 - 21:00
Čtvrtek
13:00 - 21:00
Pátek
13:00 - 22:00
Sobota
11:00 - 22:00
Neděle
13:00 - 20:00
Právě je zavřeno

Navštívili jsme @holepoint, nechali se okouzlit místní art zónou a příjemným posezením. Holepoint se nachází v opuštěném dvoře v Holešovicích, který revitalizovalo svépomocí několik nadšenců. Ve třech stáncích si tu můžete dát skvělé jídlo, (v nabídce jsou burgery, quesadilla, langoše a nechybí ani vegetariánské speciality). Zaujme Vás určitě i pestrá nabídka piv. Na čepu jsme ochutnali hořký ležák Budvar 33 z národního pivovaru @BudejovickyBudvar (číslo udává počet jednotek hořkosti). Druhé pivo, které jsme vyzkoušeli, byla Punk IPA. Jedná se o svěží svrchně kvašené pivo ze skotského craftového pivovaru BrewDog, se kterým Budvar spolupracuje. Utéct se sem dá na oběd, večerní posezení s přáteli nebo na nějakou zajímavou kulturní či gastronomickou akci, díky art zóně tu při konzumaci budete mít stále na co koukat.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Pivovar Proud: Pivo, v němž je správná energie

Tento experimentální minipivovar sídlí v Plzni v budově bývalé elektrárny na soutoku řek Mže a Radbuzy. Spojili tedy sílu proudu řeky a energii elektrického proudu, proto Pivovar Proud. Stojí za ním Lenka Straková s Michalem Škodou a ve své práci kladou důraz na kvalitu, experimentování a spolupráci.

Tipy na večírky: Ta nejlepší místa, kde můžete zakončit rok 2021

Dva měsíce jsme (konečně) mohli popíjet s přáteli na zahradních oslavách nebo se jen tak toulat přírodou. Máme tu podzim a s ním je třeba znovu začít pracovat na 100%. Není to nic, co bychom vyloženě vyhledávali, ale vydělávat se musí. Práce ale ještě nutně neznamená, že nebude zábava. Je potřeba ventil a na to jsou ideální firemní večírky.
Reklama
reklama

Svatojánský Dvůr - Vše, co si jen můžete přát

Svatojánský Dvůr je restaurace a hotel v historické budově v klidné části Prahy 8 Střížkov s výbornou dopravní dostupností a soukromým parkováním. S přípravou teambuildingů, firemních a vánočních večírků, máme mnohaleté zkušenosti.

TOMI SUSHI: Japonské speciality u náplavky

Přímo u náplavky na Rašínově nábřeží nově najdete sushi bar nabízející lahodné japonské speciality. Otevření TOMI SUSHI bylo podle majitelů splněním dlouholetého snu. O tom, jak má chutnat správně připravené sushi, jak je složité sehnat v Česku kvalitní a čerstvé mořské ryby či o úskalích spojených s budováním nového podniku v pandemické době, jsme mluvili s šéfkuchařem Tomášem Šťovíčkem.

Michal Kacetl: Víno děláme s respektem k přírodě

Malebné vinařství Kacetl ležící v obci Mackovice na Znojemsku je charakteristické svým přírodním přístupem k vínu a jeho šetrnou výrobou i pěstováním. Majitel Michal Kacetl se pro Pragmoon.cz rozpovídal o technologických postupech při výrobě lahodného moku, lásce ke koním nebo třeba o tom, co ho vlastně k profesi vinaře přivedlo.