Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
23. května 2022, svátek má Vladimír

Holepoint

Adresa:
Plynární , Praha 7 170
Telefon:
Web:
www

Otevírací doba

Pondělí
13:00 - 21:00
Úterý
13:00 - 21:00
Středa
13:00 - 21:00
Čtvrtek
13:00 - 21:00
Pátek
13:00 - 22:00
Sobota
11:00 - 22:00
Neděle
13:00 - 20:00
Právě je otevřeno

Navštívili jsme @holepoint, nechali se okouzlit místní art zónou a příjemným posezením. Holepoint se nachází v opuštěném dvoře v Holešovicích, který revitalizovalo svépomocí několik nadšenců. Ve třech stáncích si tu můžete dát skvělé jídlo, (v nabídce jsou burgery, quesadilla, langoše a nechybí ani vegetariánské speciality). Zaujme Vás určitě i pestrá nabídka piv. Na čepu jsme ochutnali hořký ležák Budvar 33 z národního pivovaru @BudejovickyBudvar (číslo udává počet jednotek hořkosti). Druhé pivo, které jsme vyzkoušeli, byla Punk IPA. Jedná se o svěží svrchně kvašené pivo ze skotského craftového pivovaru BrewDog, se kterým Budvar spolupracuje. Utéct se sem dá na oběd, večerní posezení s přáteli nebo na nějakou zajímavou kulturní či gastronomickou akci, díky art zóně tu při konzumaci budete mít stále na co koukat.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

ČTĚTE DÁLE

Limoška: zakládáme si na unikátních příchutích

Máte rádi sirupy? Pak by Vaší pozornosti neměla uniknout nabídka společnosti z Českého Krumlova, která se rozhodla zaměřit na výrobou přírodních sirupů z čerstvého ovoce a čerstvých bylin. Limošku založili dva krumlovští barmani, Lukáš Konečný a Jan Kučera. A právě s Lukášem jsme skončili na kus řeči.

U Sádlů: gotická restaurace s čepovaným pivem Budvar

Rádi Vám představíme gotickou restauraci, která je rozdělená na horní a spodní část, v rámci které Vám nabízí prvotřídní českou kuchyni, kde si z obsáhlého menu jistě vybere každý z Vás. V nabídce naleznete tradiční i méně známá jídla, která se připravují výhradně z čerstvých surovin a nejlepších ingrediencí. V restauraci kladou důraz na pestrost jídelníčku a snaží se zachovávat původní receptury. Naleznete zde pokrmy z čerstvé zeleniny a ovoce, masa a ryb, zvěřiny, sýrů a dalších surovin vysoké kvality.
Reklama
reklama

Michal Kacetl: Vyrábíme vína respektující přírodu

Přírodní přístup k vínu, šetrná výroba i pěstování. To jsou hesla vinařství Kacetl, které leží v obci Mackovice na Znojemsku. „Snažíme se vínu moc nevstupovat do cesty a s každým vínem pracujeme individuálně. Pracujeme na minimalizaci síření a minimalizaci pohybů s vínem během jeho zrání,“ prozrazuje majitel Michal Kacetl.

Spa Hotel IRIS: krásná dovolená v centru Karlových Varů

Karlovy Vary se můžou pochlubit dalším krásným, nedávno zrekonstruovaným wellness hotelem se širokým spektrem vyžití a perfektní polohou. Spa Hotel IRIS **** najdete v blízkosti nádherných Dvořákových sadů, oblíbené Mlýnské kolonády, slavného pramene Vřídlo (600 m) a majestátního kostela sv. Petra a Pavla.

Dobrodružné testování LOS KŘUPOS NESPI

Jsme dobrodružné povahy. Milujeme hory, dobrodružství, přírodu a sport. Dostali jsme zajímavou příležitost vyzkoušet v akci novou proteinovou svačinu od Los Křupos.