Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
23. května 2022, svátek má Vladimír

Desistore - Váš designový obchod

Adresa:
,
Telefon:
702101900
Web:
www

Rádi se obklopujete designovými a praktickými kousky?

Nebo jen hledáte inspiraci pro originální dárek či potěšení své domácnosti desingnovým a zároveň udržitelným kouskem?

Vítejte ve světě designu a designových kousků. Objevte kouzlo krásných a praktických produktů pro váš jednodušší život. Za značkami, které Desistore nabízí, si pevně stojí a ručí za to, že se každý kousek stane vaší srdeční záležitostí. Z Nizozemí, Švýcarska, Španělska, Litvy a Velké Británie vám přináší produkty s láskou k designu, myšlenkou a šetrností k přírodě.

Nejenom produkty od značky Neon Kactus naleznete na Desistore.cz. Ať už si vyberete z kolekce skleněných hrnků na kávu, termohrnků či skleněných lahví, tak budete nadšeni. Společnost Neon Kactus si pevně stojí za svým cílem, a proto spojili praktičnost, kvalitu, design a vytvořili tuto ojedinělou kolekci. Meruňková barva láhve u nás bezkonkurenčně vede! Přikládáme odkaz, kde si i vy můžete vybrat tu svou! S kódem Pragmoon10 získáte nyní SLEVU na celou kolekci Neon Kactus, která platí až do 12.12.2021!

A pro ty náročnější tu máme inspiraci v podání BatohBobby.cz, kde naleznete širokou škálu designových, bezpečnostních a pohodlných batohů Bobby.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Lucie Hvězdová: materiál je pro mě alfou a omegou všeho

Kousky pod značkou COCAT vytváří oděvní návrhářka Lucie Hvězdová. Šití ji provází celý život a opravdu ho miluje. Kde bere Lucie svou inspiraci a jak se vlastně značka COCAT zrodila, nejen o tom v našem rozhovoru.

Limoška: zakládáme si na unikátních příchutích

Máte rádi sirupy? Pak by Vaší pozornosti neměla uniknout nabídka společnosti z Českého Krumlova, která se rozhodla zaměřit na výrobou přírodních sirupů z čerstvého ovoce a čerstvých bylin. Limošku založili dva krumlovští barmani, Lukáš Konečný a Jan Kučera. A právě s Lukášem jsme skončili na kus řeči.
Reklama
reklama

Tipy na výlety s Pragmoonem, aneb jaro je tady

Jaro je jednoznačně nejpříjemnější čas na výletování. Přeci jen si člověk krásy naší matičky země více vychutná, když je celá pěkně zalitá sluncem a plná přírodních barev. A když náhodou udeří horší počasí, vždycky se můžeme schovat v nějaké krásné české hospůdce. A to se taky počítá. Představujeme tipy na výlety a kam na dovolenou pro celou rodinu.

U Sádlů: gotická restaurace s čepovaným pivem Budvar

Rádi Vám představíme gotickou restauraci, která je rozdělená na horní a spodní část, v rámci které Vám nabízí prvotřídní českou kuchyni, kde si z obsáhlého menu jistě vybere každý z Vás. V nabídce naleznete tradiční i méně známá jídla, která se připravují výhradně z čerstvých surovin a nejlepších ingrediencí. V restauraci kladou důraz na pestrost jídelníčku a snaží se zachovávat původní receptury. Naleznete zde pokrmy z čerstvé zeleniny a ovoce, masa a ryb, zvěřiny, sýrů a dalších surovin vysoké kvality.

Festival Beats for Love odhaluje nejsilnější line-up v historii!

Pořadatelé největšího festivalu elektronické taneční hudby ve střední Evropě Beats for Love zveřejnili nejsilnější line-up ve své historii. V rámci letošního ročník, který proběhne 1. - 4. července 2022  v industriální oblasti Dolních Vítkovic, vystoupí více než 90 zahraničních umělců! K obrovským jménům elektronické scény, mezi nimiž nechybí Armin van Buuren, Alan Walker, Lost Frequencies, Vini Vici, Timmy Trumpet, Alle Farben, Andy C, Dope D.O.D, Sub Focus nebo Modestep Live, přibyla více než padesátka zvučných jmen z celého světa a všech odnoží taneční hudby!