Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
7. října 2022, svátek má Justýna

Desistore - Váš designový obchod

Adresa:
,
Telefon:
702101900
Web:
www

Rádi se obklopujete designovými a praktickými kousky?

Nebo jen hledáte inspiraci pro originální dárek či potěšení své domácnosti desingnovým a zároveň udržitelným kouskem?

Vítejte ve světě designu a designových kousků. Objevte kouzlo krásných a praktických produktů pro váš jednodušší život. Za značkami, které Desistore nabízí, si pevně stojí a ručí za to, že se každý kousek stane vaší srdeční záležitostí. Z Nizozemí, Švýcarska, Španělska, Litvy a Velké Británie vám přináší produkty s láskou k designu, myšlenkou a šetrností k přírodě.

Nejenom produkty od značky Neon Kactus naleznete na Desistore.cz. Ať už si vyberete z kolekce skleněných hrnků na kávu, termohrnků či skleněných lahví, tak budete nadšeni. Společnost Neon Kactus si pevně stojí za svým cílem, a proto spojili praktičnost, kvalitu, design a vytvořili tuto ojedinělou kolekci. Meruňková barva láhve u nás bezkonkurenčně vede! Přikládáme odkaz, kde si i vy můžete vybrat tu svou! S kódem Pragmoon10 získáte nyní SLEVU na celou kolekci Neon Kactus, která platí až do 12.12.2021!

A pro ty náročnější tu máme inspiraci v podání BatohBobby.cz, kde naleznete širokou škálu designových, bezpečnostních a pohodlných batohů Bobby.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

25.10.2022 19:00

Echo z Knihovny

1.12.2022 20:00

Katarzia + Tolstoys

30.12.2022 18:00

Oktagon 38

ČTĚTE DÁLE

Pivo – Kamera – akce!

Plzeňský restaurant Kamera na Barrandově pořádá pravidelné i speciální akce v žánru „komedie / rodinný / gastro“. V hlavní roli vystupuje pečlivě ošetřovaná tanková plzeň a špičkové jídlo.

Moravskou metropoli rozezní již 8. ročník mezinárodního festivalu Janáček Brno

Neopakovatelná atmosféra, hudba Leoše Janáčka a kompletní česká dirigentská špička na jednom místě. Brno rozezní již 8. ročník jedinečného mezinárodního operního a hudebního festivalu Janáček Brno. V podání předních operních domů, orchestrů i sólových interpretů čeká diváky od 2 – 20 listopadu 2022 nabitý program, kterým se tentokrát prolíná téma »Quo Vadis«. Pro bližší informace a nákup vstupenek sledujte stránky www.janacek-brno.cz.
Reklama
reklama

47. veletrh starožitností Antique

Na Novoměstské radnici se od čtvrtka 24. do neděle 27. listopadu bude konat tradiční veletrh Antique. Více než pět desítek starožitníků na něm již po 47. představí to nejzajímavější ze své nabídky: od oblíbených šperků a bižuterie, přes sklo, porcelán a keramiku až po starožitný nábytek, textil, historické zbraně a staré bankovky a mince. Antique je tradičně největší a nejreprezentativnější přehlídkou starožitností v ČR.

Za zábavou i adrenalinem do Pitlandu!

Přemýšlíte, kam během podzimu vyrazit za jedinečnými zážitky, užít si spoustu zábavy, získat novou zkušenost, a hlavně nemuset řešit nejisté počasí? Přinášíme vám skvělý tip! Objevili jsme pro vás jedinečný zážitek v pravém slova smyslu! Jedinečný zážitek je totiž přesně to, co nabízí pražský Pitland, speciální krytá hale na Zličíně, kde si užijete jízdu v jedné stopě bez ohledu na věk, zkušenosti, papíry na motorku, a především bez ohledu na počasí! Co byste řekli na trochu akční, lehce sportovní až adrenalinovou zábavu, která je určena opravdu pro každého, včetně dětí nad 150 cm?

Godzone tour 2022 startuje v Praze a v Ostravě už v říjnu!

Česká republika bude mít příležitost zažít evangelizační turné projektu Godzone letos o měsíc dřív, a to v Praze 24. října a v Ostravě 25. října. Celá tour následně pokračuje na Slovensku až do 29. října. Organizátoři této tour chtějí společně s vedoucími různých společenství sdělit Česku a Slovensku aktuální odkaz: Nevzdávej To!