20. května 2025, svátek má Zbyšek

Bubbles Piknik Fest 2025

Místo:
PIKI event
Datum:
5.9.2025 - 6.9.2025
Cena:
?
Web:
Více bublin, více chutí, více zážitků!
Park u Břevnovského kláštera – Praha 6 (louka u velkého jezírka) Pátek 15:00 – 22:00 | Sobota 12:00 – 22:00 ŠUMIVÉ JARO ZAČÍNÁ!  Milovníci prosecca a bublin, máme pro vás skvělou zprávu! Po loňském úspěchu posouváme piknikovou atmosféru ještě dál a představujeme Bubbles Piknik Fest – víc než jen prosecco, víc než jen piknik, ale i oslavu všech bublin a radosti! Co vás čeká?  Ještě širší nabídka šumivých vín – prosecco, cava, francouzské crémanty a další skvosty světa bublin! Nové signature koktejly, domácí limonády a osvěžující spritzy Ještě kvalitnější gurmánské pochoutky ke sklenici dobře nachlazených bublin Ještě více hudby pro dokonalou atmosféru! Ještě více sportovního vyžití v parku pro vaše děti Jaro, slunce, park, přátelé a bubliny … co víc si přát?  Piknikové sezení: Přineste si deku, nebo si ji zdarma půjčte při objednávce nápojů u nás. Máme i omezená místa k sezení nebo můžete využít tradiční bistro stolky. Jak to funguje se sklenicí? Pokud si budete chtít vychutnat prosecco a další bubliny, jedinou podmínkou je zakoupení naší designové skleničky za 195 Kč (včetně welcome drinku). A nejlepší zpráva? Tuto sklenici můžete použít na všech dalších Bubbles Piknik Fest akcích během sezóny bez dalších poplatků! EXKLUZIVNÍ NABÍDKA  Přijďte v pátek od 15:00 do 16:00 nebo v sobotu od 12:00 do 13:00 a sklenici I Prosecco pořídíte pouze za polovinu! Těšíme se na vás na nejlepší piknikové oslavě šumivého léta!  Hudební program bude brzy zveřejněn! Akce se koná za podpory Prahy 6 a pod záštitou starosty MČ Prahy 6 pana Jakuba Stárka. Děkujeme, moc si toho vážíme 

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

24.5.2025 19:00

Tracyho tygr

1.5.2025 - 31.5.2025

Do práce na kole

ČTĚTE DÁLE

Hurvínek se vrací do pražské zoo: Letní scéna v červnu a srpnu ožije příběhy oblíbených hrdinů

Po loňském úspěchu se legendární parta v čele s Hurvínkem, Máničkou, panem Spejblem, bábinkou a Žeryčkem opět vydává mezi zvířata. Letní scéna v Zoo Praha nabídne malým i velkým divákům jedinečné zážitky – třeba šanci vidět skutečného i loutkového člunozobce pohromadě!

Divadlo Ungelt slaví 30 let své existence!

Oslavy tohoto významného jubilea odstartovaly už na podzim a vyvrcholí 2. října, kdy uplyne přesně 30 let od otevření scény Milošem Kopeckým a zakladatelem a, nyní již, emeritním principálem Milanem Heinem. Od té doby divadlo uvedlo téměř 90 premiér a na jeho jevišti se vystřídala plejáda skvělých herců. Čtyři z nich si odnesli Cenu Thálie – Alena Vránová, Marta Kubišová, Vilma Cibulková a Richard Krajčo.

Volba sládků se mění na Speciály z Prazdroje. Nabídku speciálních piv si sestaví sami hospodští

Plzeňský Prazdroj mění od května svůj program pivních speciálů. Projekt Volba sládků, který každý měsíc nabízel v limitované edici jedno speciální pivo ve vybraných hospodách a restauracích v Česku a na Slovensku, nahrazuje novým programem s názvem Speciály z Prazdroje. Ten nabídne hospodským možnost sestavit si vlastní kalendář pivních speciálů na míru. Vybírat budou moci během roku dohromady z deseti druhů piva ze stálé i sezónní nabídky.

Pohladit i nakrmit, poznej zvířata zblízka! To je Farmapark Soběhrdy!

Jaro už se ve Farmaparku Soběhrdy probouzí. Koruny stromů se pyšní bohatými květy, zvířecí mláďátka jsou vidět v každé z ohrad a zábava tu číhá na každém rohu.
Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.