Sláva, je tu oslava! (aneb Tipy na oslavy)

Publikováno 12.12.2018
Konec roku má vždy jedinečnou příchuť. Příslib něčeho nového. Jako kdybychom ze dne na den začínali s čistým štítem. Realita je samozřejmě složitější, ale zakončení určité etapy života je vždycky potřeba a 31. prosince je pro něco takového ideální.

My máme v Pragmoonu oslavy rádi, takže si dáváme hodně záležet na tom, aby každá byla památná. A to samé chceme nabídnout Vám. Následující stránky proto přináší ty nejlepší tipy na večírky, jaké jsme byli schopni zajistit. Za každý tip dáme naši čest do ohně a budeme jí opalovat do dlouhého rána.

Myslíme na všechny, takže ať si si potrpíte na muziku, sport, modernu nebo eleganci, pro každého máme něco. Jen si vybrat. A pozvat dobré lidi. Protože i sebedokonalejší prostor za Vás tohle neudělá.

CROSS CLUB

Plynární 1096/23, Praha 7 - Holešovice , Tel.: +420 736535010, www.crossclub.cz

Atmosféra jako žádná jiná? Jednoznačně v legendárním Cross Clubu v Holešovicích! Cross Club je jedinečně koncipované multikulturní centrum, kde si můžete být jistý tím, že se Silvestr stane něčím nezapomenutelným. Letošní bohatý silvestrovský line-up slibuje více jak dvě desítky umělců, kteří se vystřídají na všech stageích (namátkou DJ Pixie, RIDO, Akira, Silhouette, Feelin\\\\\\\\\\\\' Acid?, Mad4bass nebo Dubsteblog). Vyjma bohatého programu přirozeně nebude chybět půlnoční ohňostroj.

CASTLE RESIDENCE

Květinářská 755, Praha 8 , Tel.: +420 283 850 014, www.castle-restaurant.cz

Castle Residence nabízí veškerý komfort pro dokonalou oslavu. Vedle prostorné restaurace (80 míst) můžete využít dvě bowlingové dráhy, menší wellness centrum, salonky, konferenční sál a nechybí ani dětský koutek. Oslavu si můžete díky napojenému čtyřhvězdičkovému hotelu protáhnout do druhého dne. Kuchyně nabízí tradiční českou kuchyni s grilovanými žebry a vepřovými koleny, ale také českou svíčkovou a gulášek a čtyři druhy točených piv. Zkrátka výborná kuchyně a skvělá zábava na jednom místě.

LAFA GRILL

Václavská 9, Nové město - Praha 2 (Karlovo náměstí) , Tel.: +420 773 694 866, www.lafa-grill.cz

Na Karlově náměstí si o uspořádání oslavy přímo říká oblíbený burger bar a restaurace Lafa grill. Tato speciálka zaměřená na burgery a sendviče je vyhlášená skvělými domácími omáčkami a lahodným mletým masem od český farmářů, k nimž se dokonale hodí čepovaný Pilsner Urquell nebo předkrmy či chuťovky. Malý, ale členitý podnik oceníte k pořádání větších i menších akcí, ať už v uzavřené společnosti nebo za běžného provozu (ideální je v takovém případě především zvýšené patro, které najdete nad barem).

CHARLESTON

Křižíkova 55, Praha 8 – Karlín, Tel.: +420 222 322 098, www.charlestonrestaurant.cz

Třeba nemáte chuť na akční firemní večírek na baru s neony a techno hudbou. Možná byste ocenili večírek v oldschoolovějším duchu. A co takhle zvolit atmosféru třicátých let, živou hru na klavír a eleganci? To vše na vás čeká v karlínském Charlestonu. Vyjma mimořádného interiéru se podnik může pochlubit fantastickými steaky, které určitě musíte vyzkoušet. Na jídelníčku dále najdete těstoviny, saláty, dezerty, bohatý výběr alko i nealko nápojů. Vše samozřejmě vždy z čerstvých surovin a upravených dle sezónní nabídky.

NA KAČABCE - PUTYKA

Chalupnická 12, Praha 10 - Hostivař, Tel.: +420 603 217 934, www.nakacabce.cz

Těžko byste našli v okolí Hostivaře podnik s bohatější historií - Na Kačabce hostila už Masaryka, pamatuje srazy Charty 77 nebo vznik kapely Šlapeto. Pravda, již to není TA putyka, která vytvořila kulisu pro Smrt černého krále s radou Vacátkem. Doba pokročila a podnik prošel nákladnou rekonstrukcí, která z něj udělal moderní podnik v tom nejlepším slova smyslu. Ostatně, ne náhodou si ho pro svůj úplně poslední díl Ano, šéfe vybral Zdeněk Polreich. A jak si kuchyni i pivo pochvaloval! Zde oslavy rozhodně nebudete litovat.

COYOTES PRAGUE

Malé náměstí 2, Praha 1, Tel.: +420 775 311 451, 224 216 000, www.coyotesprague.cz

Firemní večírky v nejlepším show baru? Jednoznačně v Coyotes Prague! Půvabné barmanky vám namíchají chutné cocktaily, barmanská show vás ohromí a pokud si někdo zaslouží speciální tekutou odměnu, dostane ji od divoké kočky přímo na baru. Večer vám zpestří ohnivá show a různé druhy tanečních vystoupení na baru s výbornou akustikou. Kuchyň je plně vybavena a proto vhodná pro jakékoliv požadavky. Celková kapacita je cca 100-150 osob, pro večírek lze využít VIP prostor, kam se vejde zhruba 20 lidí.

PLACHTA

Jindřicha Plachty 27, Praha 5 - Anděl, Tel.: +420 721 457 392, www.plachta.cz

Design suterénní restaurace Plachta je laděný v decentně námořnickém stylu, lehce v ní tak zapomenete na starosti pracovních dní. Čekají na vás 3 salonky s kapacitou 15 až 20 osob, v případě potřeby lze zamluvit i celou restauraci. V rámci jídelníčku, která má středomořský koncept, lze volit mezi servírovaným jídlem nebo rautem. Velký výběr rozlévaných vín a kvalitních rumů, točená piva Staropramen 12 ° a Hoegaarden.

LOĎ PIVOVAR

Dvořákovo nábřeží, Štefánikův most, Kotviště číslo 19, P-1, Tel.: +420 773 778 788, www.pivolod.cz

Restaurace s vlastním pivovarem, staročeská kuchyně, pivnice i letní terasa s barem, grilem a odpočinkovým ležením – to vše vás čeká na třech palubách Lodi Pivovar. Na večírek či jiný event vám interiér lodi vyzdobí dle vašich představ (od ubrusů, prostírání a ubrousků až po barevné lišty, sloupy, balónky i tématicky oblečené hostesky) Fotograf, kameraman, profi djs i kapely, to vše lze bez problémů také zařídit.

TISKÁRNA

Jindřišská ulice 940/22, Praha 1, Tel.: +420 602 448 854, www.restauracetiskarna.com

Máte pocit, že už jste byli snad všude a nic Vás nemůže překvapit? Oslava v Tiskárně Vás vyvede z omylu! Prostory restaurace se nachází v objektu, který je součástí historického areálu Státní tiskárny cenin. A není to jen reklamní nálepka. Bankovky se v tomto prostoru opravdu začaly tisknout za první republiky v roce 1928. Majitelé restaurace se proto při skladbě jídelního lístku nechali inspirovat originálními recepturami z dobových kuchařských knih. O stylovém interiéru nemluvě. V Tiskárně máte zážitek zaručen.

NA TÝ LOUCE ZELENÝ

Na zelené louce 451/1, Praha 4 - Kunratice , Tel.: +420 241 711 820, www.natyloucezeleny.cz

Restaurace s příhodným názvem „Na tý louce zelený“ se nachází v krásném prostředí přímo na okraji Kunratického lesa. Pochutnáte si zde nejen na mimořádné české a minutkové kuchyni, ale přímo labužnickým zážitkem jsou speciality připravované ze zvěřiny. K jídlu podávají plzeňské a rohozecké točené pivo a zdejší specialitou jsou vysoce kvalitní vína z Jižní Moravy. Doporučujeme zeptat se na Námořnickou knajpu s 36 místy a centrálním grilem. Je pro oslavy ideální! V příznivém období je otevřená terasa se 40 místy.

GOLEMŮV RESTAURANT

Na Hlavní 21/71, Praha 8 – Březiněves , Tel.: +420 777 079 445, www.golem-praha.cz

Golemův restaurant nacházející se v Praze 8 v malebné Březiněvsi jednoduše nepřehlédnete – již z ulice vás ohromí obří socha slavné hliněné postavy. Stylové prostředí celého areálu je přímo ideální pro firemní večírek na úrovni. Interiér i exteriér areálu je zdoben originálními malbami z rudolfínského období. V 1. patře restaurantu se nachází 2 salónky, které lze využít pro uzavřejnější společnosti. Součástí areálu je i útulný rodinný luxusní hotel z bývalého zemědělského stavení z 18. století, kde si můžete po večírku schrupnout.

PÁRTY V LIMUZÍNĚ HUMMER

www.simix.cz

Oslava může mít řadu podob. Někdo preferuje aktivnější přístup, jiní raději skončí v nějakém podniku. Co takhle zvolit unikátní střed, kdy budete neustále v pohybu a přesto si užijete dokonalou párty? K tomu je ideální přepychová limuzína společnosti Simix - 10 metrová kráska Hummer H200. Až ji uvidíte na vlastní oči, spadne vám brada na zem. Což ostatně platí i o výbavě - kožené sedačky do tvaru U, osvětlený bar, LCD obrazovka, v případě zájmu krásné hostesky a mnoho dalšího. Na tuhle noc nezapomenete.

GOLDEN WINGZ

Polská 7, Praha 2 - Vinohrady, Tel.: +420 773 641 411, www.goldenwingz.cz

Stylově, poblíž centra a zároveň za přijatelné ceny? Vítejte v Golden Wingz, luxusním baru, kde budete těžko skrývat údiv nad dechberoucím interiérem. Za poměrně krátkou dobu své existence se Golden Wingz zařadil mezi nejoblíbenější podniky na Praze 2. Pokud byste zde chtěli strávit Silvestra, vyjde vás „vstupné“ na 750 korun a v ceně budete mít welcome drink, bohaté švédské stoly po celý večer, zábavu zajistí Live Dj, tanečníci, tombola, novoroční přípitek, ohňostroj a samozřejmě velkolepé odpočítávání konce roku.

MOZAIKA BURGER

Nitranská 13, Praha 3, Tel.: +420 725 422 862, www.mozaikaburger.cz

V Mozaika Burgeru můžete svou oslavu dát do výborné domácí housky a obložit jí, čím jen si budete přát. Burgeru jsou tu tvořeny jen z kvalitních surovin od prověřených dodavatelů, a to včetně masa, které si kuchaři sami zpracovávají. Na čepu stylově zařízeného podniku čeká lahodný Plzeňský Prazdroj a opravdová pivařská lahůdka – pivo Matuška vařené řemeslně bez filtrace. Kromě něj stojí za ochutnání i domácí limonády. Výborné prostředí, gastronomický zážitek a k tomu pár kroků metro Jiřího z Poděbrad. Co chtít víc?

INFINITY

Chrudimská 2a, Praha 3, Tel.: +420 731 109 639, www.infinitybar.cz

Infinity je spojení dobrého jídla, zábavy a příjemného prostředí. Restaurant a Music bar se rozprostírá na dvou patrech. V prvním patře se nachází stylová restaurace se 75 místy. V letních měsících je k dispozici zahrádka. O patro níže se nachází music bar s kapacitou 120 míst k sezení. Celková kapacita pro pořádání party je 350 osob, takže si můžete být jistí tím, že se vejdou úplně všichni... a klidně i někdo, koho neznáte. Co si budeme povídat - čím více lidí, tím větší zábava. Na baru je možné ochutnat širokou nabídku koktejlů a výběrových destilátů.

ATELIER CLUB

Rybná 16, Praha 1, Tel.: +420 728 202 003, www.atelierclub.cz

Atelier Club v Rybné je dnes již právoplatná legenda. Svůj divoký večer ideálně odstartujete v Chill In baru v 1. patře, kde zábava začíná už v 17:00 a můžete si zde dát domácí vodní dýmku, výborné koktejly atd.. Od 22:00 v obou patrech startuje párty s Djs z celého světa, kterých se za celý večer vystřídá až 12. A samotný klub? Dva bohatě zásobené bary, VIP salonek, šatna a taneční stage, kde to můžete pořádně rozjet. Barevné podsvícení dodá večeru nezaměnitelný šmrnc. Do Atelieru se nemusíte bát vyrazit i ve 3 ráno - právě v tu doby startují velkolepé afterparty, trvající až do 12:00.