Sportovní fotografie roku, Noc reklamožroutů či Cirkopolis

Publikováno 04.02.2019
První čistě únorový týden je tu a s ním i pěkná řádka zábavných akcí. V pondělí zahraje v Rock Café John Garcia, zatímco ve středu startuje výstava Sportovní fotografie roku. Ve čtvrtek se můžete těšit na Noc reklamožroutů a v sobotu proběhne Kbelský masopust. Neděle pak bude patřit zahájení festivalu nové cirkusu v Paláci Akropolis - Cirkopolis 2019. Inu, opět se máme na co těšit...

Pondělí 4. 2.

John Garcia and the Band of Gold

Americký zpěvák a skladatel John Garcia v pondělí zahraje v Rock Café. Jeden ze zakladatelů žánru stoner rock vystoupí v Praze se svým sólovým projektem the Band of Gold.

Koncert začíná v 19 hodin.

Vstup: 550 Kč

Úterý 5. 2.

 I Love You Honey Bunny

Česká indie rocková kapela I Love You Honey Bunny vystoupí v úterý večer v Malostranské besedě. Diváci se tak mohou těšit na charismatický zpěv frontmana Sebastiana Jacquese a kapelu, která procestovala celý svět.

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: 150 Kč

Středa 6. 2.

Sportovní fotografie roku 2019

Staroměstská radnice ve spolupráci s Klubem sportovních novinářů si připravila výstavu nejlepších českých sportovních fotografií z minulého roku. Těšit se tak můžete například na zvěčněnou radost dvojnásobné olympijské vítězky Ester Ledecké.

Radnice má otevřeno vždy od 10 hodin a akce potrvá až do 17. března.

Vstup: 50 Kč

Čtvrtek 7. 2.

Noc reklamožroutů 2019

Kino Lucerna má na programu jako každoročně speciální večer, věnovaný tomu nejlepšímu ze světa televizních a filmových reklam. Těšit se tak můžete na reklamy absurdní, vtipné, šokující či ty nejúspěšnější. Celkově bude promítáno 300 reklam z více než 50 zemí světa.

Akce začíná v 19 hodin.

Vstup: 450 Kč

Pátek 8. 2.

The Nagano Tapes - Kino

Dokumentání snímek Pásky z Nagana bude v pátek promítán v Kasárně Karlín. Divací si tak připomenou největší český sportovní úspěch 20. století, kdy v roce 1998 čeští hokejisté získali zlaté olympijské medaile na hrách v japonském Naganu.

Promítání začíná v 19:30.

Vstup: ZDARMA

Sobota 9. 2.

Kbelský masopust

Již 9. ročník Kbelského masopustu si připravila radnice Prahy 13. Těšit se tak můžete na vybrané masopustní dobroty i bohatý doprovodný program primárně zaměřený na rodiny s dětmi.

Akce začíná ve 13 hodin.

Vstup: ZDARMA

Country bál s kapelou Knokaut

KC Zahrada si připravilo country bál, v rámci kterého zahraje trampská kapela Knokaut. Čekají na Vás tři hodiny tance, hudby a zábavy a chybět samozřejmě nebude ani dobré jídlo a pití.

Bál začíná ve 20 hodin.

Vstup: 150 Kč

Neděle 10. 2.

Cirkopolis 2019

Palác Akropolis uvítá nezávislou berlínskou scénu tzv. nového cirkusu. Festival zakončí speciální představení ve spolupráci s Berlic Circus festivalem.

Akce probíhá až do 16. února.

Vstup: 200 Kč