Týden mozku, Stand-up nebo Majk Spirit

Publikováno 11.03.2019
S přicházejícím jarem je tu další díl našeho přehledu. V pondělí startuje Týden mozku a v úterý se v kině Aero promítá Smrtonosná zbraň 2. Ve čtvrtek můžete zadarmo zajít do Crossu na stand-up a v pátek se pokusí SaSaZu vyprodat Majk Spirit. Sobotní večer slibuje zajímavou párty v podání Giuseppe Ottaviana a v neděli je na programu pohádka pro ty nejmenší. Inu, opět se máme na co těšit.

Pondělí 11. 3.

Týden mozku 2019

Výstaviště Holešovice hostí již 21. ročník festivalu Týden mozku, věnovaný nejnovějším objevům a trendům z oblasti neurovědy. Jako přednášející vystoupí přední čeští i zahraniční odborníci, o víkendu je pro Vás navíc připraven i doprovodný program v podobě workshopů.

Akce trvá od pondělí do neděle.

Vstup: ZDARMA

Úterý 12. 3.

Smrtonosná zbraň 2

Kultovní snímek Smrtonosná zbraň 2 se bude v úterý promítat v žižkovském kinu Aero. Těšit se tak můžete na řadu legendárních hlášek i brilantní herecký výkon Mela Gibsona.

Projekce začíná ve 20:30.

Vstup: 130 Kč

Středa 13. 3.

Magnesia Litera I

Autorské čtení nominovaných v soutěži o nejlepší knihy roku Magnesia Litera 2019 mají ve středu v knihovně Václava Hávla své autorské čtení. Své knihy tak představí například Petr Borkovec či Jakub Szántó.

Akce začíná v 19 hodin.

Vstup: ZDARMA

Čtvrtek 14. 3.

Stand-up Comedy v Crossu

Cross Club si na čtvrtek připravil večer plný humoru. V rámci akce se na pódiu objeví například Jiří Jakima, Naďa Hůlková nebo Daniel Bartoš.

Akce začíná ve 20 hodin.

Vstup: ZDARMA

Pátek 15. 3.

Majk Spirit Tour

Slovenský raper Majk Spirit vystoupí v hudebním klubu SaSaZu. V rámci večera představí svou novou desku Nie Som Tu Nahodou.

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: 290 Kč

Trpaslicon

Jedna z největších událostí pro fanoušky britských seriálů, humoru a především sci-fi je tu! V ZŠ Květnového vítěszví proběhne již tradiční festival věnovaný především kultovnímu seriálu Červený trpaslík. V programu je řada přednášek, zabávných workshopů a dalších doprovodných aktivit.

Akce probíhá až do neděle.

Vstup: 300 Kč

Sobota 16. 3.

Giuseppe Ottaviani 

Jeden z nejlepších večírků týdne slibuje sobotní večer v klubu Epic. Italský DJ Giuseppe Ottaviani, který je známý především mezi fanoušky stylů trance a progresivní hudby, se svým setem slibuje zábavu až do ranních hodin!

Akce začíná ve 22 hodin.

Vstup: 320 Kč

Neděle 17. 3.

Zvířátka a loupežníci

Neděle bude jako již tradičně patřit pohádkám pro ty nejmenší. V kavárně klubu Cross tak mají přichystanou loutkovou pohádku o konci zimního spánku, ze kterého se probudily nejen zvířátka, ale i loupežníci.

Akce začíná ve 14:30.

Vstup: ZDARMA