Michal Hrůza, Saunafest nebo Mladí ladí jazz

Publikováno 25.03.2019
Další akcemi nabitý týden nás opět čeká v Praze. Zatímco v úterý vystoupí v malé Lucerně slovenská skupina Para, tak ve středu se můžeme na stejném místě těšit na koncert Michala Hrůzy a jeho kapely. Ve čtvrtek startuje Saunafest a v pátek veletrh For Bikes. Od soboty začíná festival Mladí ladí jazz a v neděli můžete i s dětmi vyrazit loutkové představení Čaroděj ze země Oz. Inu, opět se máme na co těšit...

Pondělí 25. 3.

Manželské etudy - Nová generace

Dokumentární snímek má na programu KC Zahrada. Režisérka Hana Třeštíková navazuje na práci své matky a vytvořila časosběrný dokument mapující osudy manželského páru Mirka a Kuby. Ti se seznámili na technoparty a v dokumentu řeší klasické problémy novomanželů - hypotéku, dítě, bydlení a první neshody.

Projekce začíná v 16:30.

Vstup: 60 Kč

Úterý 26. 3.

Para / SK

Slovenská skupina Para vystoupí v Lucerna Music Bar. Fanoušci pop rocku se tak můžou těšit na řadu hitů, mezi kterými nejvíce vyčnívá skladba Našou Krajinou .

Koncert začíná v 19:00.

Vstup: 250 Kč

Středa 27. 3.

Michal Hrůza a Kapela Hrůzy + support: Nelly

Český hitmaker Michal Hrůza vystoupí i se svojí Kapelou Hrůzy v Lucerna Music Baru. Fanoušci se tak dočkají řady známých skladeb, které zazněly například i v úspěšných českých snímcích. Jako suppor vystoupí i česká zpěvačka Nelly.

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: od 415 Kč

Čtvrtek 28. 3.

Saunafest 2019

Aquapalace Praha od čtvrtka hostí sedmý ročník Saunafestu. Pro milovníky relaxu je tak připravena řada saunových ceromoniálu, které budou zároveň soutěžit o titul Mistra ČR.

Akce probíhá od čtvrtka do neděle.

Vstup:  1490 Kč

Pátek 29. 3.

For Bikes 2019

 

PXA Expo v Letňanech hostí další ročník prodejního veletrhu kol For Bikes. Kromě předváděček těch nejlepších bicyklů se můžete těšit i na testovací jízdy a velké slevové akce.

Festival probíhá až do neděle.

Vstup: ZDARMA

Switch  @ Epic

Moderní hudební klub EPIC si na páteční večer připravil akci Switch, v rámci které Vám DJs představí to nejlepší z taneční hudby. Za pultem se postupně vystřídá John Culter, Bon Finix či Izzy.

Akce začíná ve 22 hodin a bude trvat až do rána.

Vstup: 200 Kč

Sobota 30. 3.

Mladí ladí jazz

Velkolepý festival Mladí ladí jazz opět míří do Prahy. Většina koncertů se odehraje v Divadle Archa a celý festival pak vyvrcholí velkým open-air koncertem na Karlově náměstí. Zahajovací koncert naopak bude v podání Kláry Výtiskové a Andreyi Triany. 

Festival probíhá až do 30. dubna.

Vstup: od 111 Kč

Neděle 31. 3.

Čaroděj ze země Oz

Říše loutek má v neděli na programu představení pro rodiče s dětmi. Již kultovní příběh Čaroděj ze země Oz netradičně zpracovali do loutkového představení.

Představení začíná ve 14 hodin.

Vstup: 70 Kč