Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
19. června 2024, svátek má Leoš
Máme pro Vás křupavou novinku, nové bistro na Na chlebu.

Máme pro Vás křupavou novinku, nové bistro na Na chlebu.

Bistro se inspiruje jednoduchostí a komplexností chleba. Pár základních surovin, spousta péče, tvořivosti, trpělivosti, kuchařské zdatnosti, a… Voila! Skvělá, voňavá, křupavá a chutná věc je na světe.

pc010188.jpg

Podobně k bistru přistupují v Na chlebu. Zakládají si na jednoduchosti, která při velké dávce péče vytváří skvělé kombinace. Skvělý chléb vyžaduje kvalitní suroviny, preciznost, čas a zkušenosti. Zde k němu ještě přidávájí neotřelé kombinace a povznáší jej tak na vyšší úroveň. Chléb se u nich prolíná celým menu.

pc010824.jpg

Od chlebových limonád, přes chlebové koktejly, dezerty, denní nabídku chlebů ve vitríně, až po stálé menu. Mají tedy všechno na chlebu, s chlebem, anebo se snažíme aspoň aby to bylo něco jako chleba. Přijďte k ochutnat!

pc011381.jpg

Bistro Na Chlebu najdete na adrese Sokolovská 115 – hned naproti metru Invalidovna, roh budovy Rustonka Office, se svítícím logem NACHLEBU, nemůžete je minout a mají pro Vás otevřeno od pondělí do čtvrtka 8:00 – 18:00, páteční dny jsme tu pro Vás do 14:30.

www.bistronachlebu.cz

 

FoodART agency

To na čem opravdu záleží je jaký zážitek si sebou odnesete.

pc010482_1.jpg

Věříme, ​že každá událost je výjimečná a na každém momentu záleží a přesně tak k ní přistupujeme. Recept na úspěšnou akci sice v kuchařce nenajdete, ale svěřit se do rukou odborníků můžete. K organizaci každé události přistupujeme s vědomím, že jde o jedinečnou příležitost a není nad to, udělat na vaše partnery správný dojem. Recept na úspěch jsou nejen kvalitní suroviny, ale hlavně splnění vašich přání a představ s kapkou kreativity, a to vše okoření kvalitním gastronomickým zážitkem.

pc011330.jpg

Každá událost je výjimečná a na každém momentu záleží a přesně tak k ní ve FoodART agency přistupují, a to nejdůležitější pro ně je, jaký zážitek si s sebou odnesete.  #foodartagency

www.foodartagency.cz

 

ČTĚTE DÁLE

Červnový festival Pivo na Náplavce představí 40 minipivovarů

Pivo na Náplavce – oblíbený degustační festival zlatavého moku se v letošním roce bude konat 14. a 15. června na Rašínově nábřeží. Účastnit se ho budou stálice i nováčci, na pravém břehu Vltavy se představí 40 zástupců českých minipivovarů. Součástí festivalu budou i stánky s jídlem, pivní bleší trh a několik koncertů.

VINAŘSTVÍ U MLÝNKŮ

Kapacita sklepa je 170 míst a nabízí tak prostor pro větší akce, pro soukromé akce menšího rozsahu je připraven sklepní salonek s kapacitou 20 míst.

Nové Bistro U Býka v centru Prahy: Ty nejlepší česko-slovenské chutě od snídaně do večeře

Pražská gastronomická mapa se rozrostla o nový cíl. Bistro U Býka v Hybernské ulici nedaleko Prašné brány a Masarykova nádraží na jednom místě nabízí to nejchutnější nejen ze Slovenska. Čerstvé uzeniny, speciality z masa či ryb podle originálních receptur, klasické saláty, ale také polévky, guláš, burgery... V moderním československém Bistru U Býka je každý den na výběr z kvalitních chlazených i teplých jídel určených pro konzumaci v bistru či k zakoupení s sebou.

BTC Prague 2024. Největší BTC akce v Evropě!

Za pár dní nás čeká největší bitcoinový event v Evropě. A díky spolupráci s BTC Prague máme pro Tebe 10% slevu na všechny vstupenky. Nenech si ujít event nadupaný top hosty z celého BTC světa.

Zámecký hotel Lednice nabízí dokonalé zázemí pro firemní akci

Zámecký hotel Lednice je ideálním místem pro dovolenou, ale i svatby, kongresy, semináře, konference, firemní školení a večírky. Budova byla postavena Lichtenštejny a nachází se přímo v zámeckém parku, 150 metrů od zámku Lednice. Patří tedy k zámeckému areálu a je součástí národní kulturní památky „ZÁMEK LEDNICE“, spadající pod UNESCO.

Vítěz Peče celá země Vojtěch Vrtiška: Místo vítězné euforie jsem se šel učit na zkoušky

Každou výzvu měl promyšlenou do posledního detailu, z každé z nich vyzařovalo jeho estetické cítění a vždy bylo vidět, že ví, co dělá. Třikrát vyhrál titul pekaře týdne, a nakonec se stal i celkovým vítězem třetí řady soutěže Peče celá země. Dvaadvacetiletý student medicíny a kaligrafik si ve finále získal porotu svou rebarborovou pavlovou, fialkovými indiánky, levandulovými madlenkami, vyšperkovanými nanuky a dalšími neodolatelnými dobrotami. A to na první casting přinesl covid!