Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
29. února 2024, svátek má Horymír
Máme pro Vás křupavou novinku, nové bistro na Na chlebu.

Máme pro Vás křupavou novinku, nové bistro na Na chlebu.

Bistro se inspiruje jednoduchostí a komplexností chleba. Pár základních surovin, spousta péče, tvořivosti, trpělivosti, kuchařské zdatnosti, a… Voila! Skvělá, voňavá, křupavá a chutná věc je na světe.

pc010188.jpg

Podobně k bistru přistupují v Na chlebu. Zakládají si na jednoduchosti, která při velké dávce péče vytváří skvělé kombinace. Skvělý chléb vyžaduje kvalitní suroviny, preciznost, čas a zkušenosti. Zde k němu ještě přidávájí neotřelé kombinace a povznáší jej tak na vyšší úroveň. Chléb se u nich prolíná celým menu.

pc010824.jpg

Od chlebových limonád, přes chlebové koktejly, dezerty, denní nabídku chlebů ve vitríně, až po stálé menu. Mají tedy všechno na chlebu, s chlebem, anebo se snažíme aspoň aby to bylo něco jako chleba. Přijďte k ochutnat!

pc011381.jpg

Bistro Na Chlebu najdete na adrese Sokolovská 115 – hned naproti metru Invalidovna, roh budovy Rustonka Office, se svítícím logem NACHLEBU, nemůžete je minout a mají pro Vás otevřeno od pondělí do čtvrtka 8:00 – 18:00, páteční dny jsme tu pro Vás do 14:30.

www.bistronachlebu.cz

 

FoodART agency

To na čem opravdu záleží je jaký zážitek si sebou odnesete.

pc010482_1.jpg

Věříme, ​že každá událost je výjimečná a na každém momentu záleží a přesně tak k ní přistupujeme. Recept na úspěšnou akci sice v kuchařce nenajdete, ale svěřit se do rukou odborníků můžete. K organizaci každé události přistupujeme s vědomím, že jde o jedinečnou příležitost a není nad to, udělat na vaše partnery správný dojem. Recept na úspěch jsou nejen kvalitní suroviny, ale hlavně splnění vašich přání a představ s kapkou kreativity, a to vše okoření kvalitním gastronomickým zážitkem.

pc011330.jpg

Každá událost je výjimečná a na každém momentu záleží a přesně tak k ní ve FoodART agency přistupují, a to nejdůležitější pro ně je, jaký zážitek si s sebou odnesete.  #foodartagency

www.foodartagency.cz

 

ČTĚTE DÁLE

SPA Hotel Imperial Karlovy Vary

V překrásném prostředí lázeňského města Karlovy Vary, kde se historie prolíná s moderním komfortem, stojí Spa hotel Imperial jako symbol luxusu a pohody. Tento architektonický skvost, který stojí hrdě nad srdcem Karlových Varů, je destinací pro ty, kteří hledají únik od každodenního stresu a touží po odpočinku v náruči luxusu. Nechte se uchvátit kouzlem, které hotel Imperial nabízí.

Roman Říčař: Nakonec jsem tomu úplně propadl

V předloňské sezoně si Roman Říčař na kladenských prknech zahrál sice menší, ale zato dost výraznou roli zhýčkaného Ludvíka XIII. A v Městském divadle Kladno hostuje znovu. Tentokrát však v hlavní roli Jánošíka a navíc v muzikálu Na skle malované, pro který připravil hudební aranžmá a společně s Jiřím Janouchem vedl i korepetice.

Jaroslav Dušek a Jan Skryja vás zvou na konferenci Probuď sílu duše

Cesta k vysněnému životu naplněná radostí, prožíváním a hojností často začíná odhalením síly duše. Každý člověk je obdařen velkým darem, který jej může vést a naplňovat jeho život přesně tím, po čem touží. Tento dar ale může být uzavřen, proto je potřeba se učit znovu se na něj napojovat a otevírat jej.

BTC Prague 2024. The biggest, most influential bitcoin event in Europe ever is happening again!

Building on the highly successful inaugural 2023 edition, BTC Prague returns to the capital of Czechia in June 2024 for yet another biggest Bitcoin-only conference in Europe.

Investiční společnost ATRIS rozšiřuje své portfolio nemovitostí o polyfunkční trojdům Palác Bristol v centru Prahy

Investiční společnost ATRIS rozšiřuje portfolio svého nemovitostního fondu Realita o Palác Bristol v centru Prahy. Jedná se o unikátní blok tří vzájemně propojených budov v blízkosti Staroměstského náměstí. Do fondu Realita, který je jedním z nejstarších profesionálně spravovaných realitních fondů v České republice, jehož zhodnocení od založení se na konci roku 2023 vyšplhalo na 94 procent, tak přibyde nově zrekonstruovaná nemovitost ve velmi lukrativní lokalitě, která zaručuje udržitelnost její hodnoty a stabilního výnosu.

Nezapomenutelná akce mimo realitu?

Pořádáte narozeninovou oslavu, firemní večírek, teambuilding nebo rozlučku se svobodou? Pak se pojďte ponořit do světa virtuální reality v Avatar Herně! Díky individuálnímu přístupu bude akce nejen nevšední, ale také plně přizpůsobitelná vašim představám.