Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
8. února 2023, svátek má Milada
NutWorld.cz pro milovníky ořechů, sušeného ovoce, semínek a dárečků

NutWorld.cz pro milovníky ořechů, sušeného ovoce, semínek a dárečků

Rodinný podnik, který se drží starých hodnot. Dělají věci poctivě a s těmi nejlepšími úmysly. Klientům nabízejí nejvyšší kvalitu, a proto jejich ořechy, semínka i sušené ovoce prochází dvojitou kontrolou, kterou se snaží eliminovat kazové produkty, aby požitek z jejich konzumace byl maximální. To jsou hodnoty Nut World.

7184-navrh-bez-nazvu-6-20220102110610.png

Kvalita

Fráze, kterou skloňuje téměř každá firma. Soustředí se na sebe a chcetí potvrdit svoji kvalitu v každém produktu. Je jedno jestli vyrábí stý nebo tisící dárek. Pro zákazníka každý musí vypadat jako ten první. Vzhledem k tomu, že je u Nut World kvalita na prvním místě, nepotřebují být za každou cenu nejlevnější, ale vždy si chtějí udržet svůj standart, který dělá jméno, a při tom být konkurence schopní. Zákazník brzy sám pozná, že cena není vše.

107415524-601006737502475-4518045706807265540-n.jpg

Ruční práce

S kvalitou je spojena i ruční práce. Celý proces je založen na čistě ruční práci českých zaměstnanců, kdy každý jeden malinký sáček projde pod rukami několika lidí, každý na něm odvede kus své práce, než si najde svoje místečko u někoho doma.

Stejné je to s dárky. Nejde o strojovou výrobu. Každý dárek je originál a má svůj příběh. Vážou mašličky, pečetí, tisknou razidlama, ručně navažujou do celofánků, skla, či jiných obalových materiálů. Ne vždy musí být každá pečeť dokonalá, jednou je mašlička o něco větší než druhá a nebo je vázána o něco výše, důležitá je originalita každého dárku. To však jejich dárky dělá tím, čím jsou a to žádný stroj nenahradí.

Design je pro Nut World také velmi důležitý. Chtěji, aby rukopis byl na první pohled jasně čitelný.. Celý koncept se nese v duchu přírodních materiálů - papír, juta, dřevo a kraftové (hnědé přírodní barvy). Samozřejmě se zde objeví i plastové prvky, které jsou nezbytné k uchování trvanlivosti potravin a pro možnost práce s potravinami jako takové, ale jinak je směr jasně nastavený a daří se držet v těchto kolejích od počátku vzniku.

3154-darkova-krabice-s-prekvapenim-pro-par-s-vlastnim-textem-fotkou-nutworld.jpg

Originalita

Originalita tady už zazněla. Ale není to jen o ruční výrobě. Je to i o dárku samotném. Snaží se hledat stále nové a originální balíčky, které si sami vymýšlí a tím jsou neporovnatelné a nenahraditelné. Každý jeden dárek vznikal od nuly, od myšlenky v hlavě, po zkoušení různých variant až po samotnou realizaci. Dárky nepřekupují, dárky tvoří.

Zákazník je motor a dává Nut World možnost být každým rokem silnější a vytvářet pro ně stále nové a nové dárky ve stejné kvalitě. 

67376038-348160749453743-433999929795411968-n.jpg

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Hotel Amerika: svatba dle vašich představ

Hotel Amerika s příjemnou rodinnou atmosférou leží v odlehlé části Velkého Meziříčí v srdci přírody. K hotelu náleží několik krásných a udržovaných rybníků a louka, kterou spásají koně. Zde zapomenete na veškeré starosti a načerpáte energii z přírody. A svatbách v hotelu Amerika jsme si povídali s majitelem Josefem Mahelem.

Když svatbu v hospodě, tak Na dobrým místě

Hospoda na dobrým místě je hodná svého názvu. Návštěvníci odchází spokojení a velmi oblíbený je podnik i pro pořádání svateb. Co konkrétně zájemcům o obřad a oslavu nabízí, na to jsme se ptali majitele Romana Martináka.
Reklama
reklama

Salabka Restaurant: zažijte něco speciálního

Představte svatbu na vinici zalité sluncem, s poklidnou atmosférou venkova, romantickým výhledem a to vše pod taktovkou luxusu, lahodných domácích vín a s excelentní gastronomií. Že za něčím takovým musíte jezdit desítky kilometrů za Prahu? Chyba lávky. Stačí vyrazit do pražské Troji do Salabka Restaurant. Na co vše se svatebčané mohou těšit, o tom jsme si povídali s managerkou Salabky Gabrielou Kunc Lacherovou.

YEAHRBA: přírodní energie do života

Filip Donée je pozoruhodný člověk. Zásadně jeho život před deseti lety ovlivnila nehoda, při níž přišel o část levé nohy. Místo aby ho podobná zkušenost porazila, on ji přijal jako šanci na druhý, lepší život. Od té doby strávil dva roky v USA, stal se vicemistrem světa v naturální kulturistice mezi hendikepovanými, manželem, otcem a před rokem si řekl, že má dost energy drinků plných chemie a začal vyrábět 100% přírodní energetický nápoj z yerby maté, pod vlastní značkou YEAHRBA.

Resort Sepetná: vítejte v Beskydech

Resort Sepetná naleznete v horské obci Ostravice v nádherném prostředí pod nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd, Lysou horou. Vybrat si můžete z několika typů ubytování - Hotel Sepetná, Hotel Sluníčko, Chata Měsíček nebo bungalovy. V budově Relaxcentra Sepetná pak na všechny čeká spousta možností k relaxaci či sportování za každého počasí. Na Sepetnou jezdí rodiny s dětmi na dovolenou, páry za romantikou a skupiny přátel za turistikou.