Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
3. října 2023, svátek má Bohumil
NutWorld.cz pro milovníky ořechů, sušeného ovoce, semínek a dárečků

NutWorld.cz pro milovníky ořechů, sušeného ovoce, semínek a dárečků

Rodinný podnik, který se drží starých hodnot. Dělají věci poctivě a s těmi nejlepšími úmysly. Klientům nabízejí nejvyšší kvalitu, a proto jejich ořechy, semínka i sušené ovoce prochází dvojitou kontrolou, kterou se snaží eliminovat kazové produkty, aby požitek z jejich konzumace byl maximální. To jsou hodnoty Nut World.

7184-navrh-bez-nazvu-6-20220102110610.png

Kvalita

Fráze, kterou skloňuje téměř každá firma. Soustředí se na sebe a chcetí potvrdit svoji kvalitu v každém produktu. Je jedno jestli vyrábí stý nebo tisící dárek. Pro zákazníka každý musí vypadat jako ten první. Vzhledem k tomu, že je u Nut World kvalita na prvním místě, nepotřebují být za každou cenu nejlevnější, ale vždy si chtějí udržet svůj standart, který dělá jméno, a při tom být konkurence schopní. Zákazník brzy sám pozná, že cena není vše.

107415524-601006737502475-4518045706807265540-n.jpg

Ruční práce

S kvalitou je spojena i ruční práce. Celý proces je založen na čistě ruční práci českých zaměstnanců, kdy každý jeden malinký sáček projde pod rukami několika lidí, každý na něm odvede kus své práce, než si najde svoje místečko u někoho doma.

Stejné je to s dárky. Nejde o strojovou výrobu. Každý dárek je originál a má svůj příběh. Vážou mašličky, pečetí, tisknou razidlama, ručně navažujou do celofánků, skla, či jiných obalových materiálů. Ne vždy musí být každá pečeť dokonalá, jednou je mašlička o něco větší než druhá a nebo je vázána o něco výše, důležitá je originalita každého dárku. To však jejich dárky dělá tím, čím jsou a to žádný stroj nenahradí.

Design je pro Nut World také velmi důležitý. Chtěji, aby rukopis byl na první pohled jasně čitelný.. Celý koncept se nese v duchu přírodních materiálů - papír, juta, dřevo a kraftové (hnědé přírodní barvy). Samozřejmě se zde objeví i plastové prvky, které jsou nezbytné k uchování trvanlivosti potravin a pro možnost práce s potravinami jako takové, ale jinak je směr jasně nastavený a daří se držet v těchto kolejích od počátku vzniku.

3154-darkova-krabice-s-prekvapenim-pro-par-s-vlastnim-textem-fotkou-nutworld.jpg

Originalita

Originalita tady už zazněla. Ale není to jen o ruční výrobě. Je to i o dárku samotném. Snaží se hledat stále nové a originální balíčky, které si sami vymýšlí a tím jsou neporovnatelné a nenahraditelné. Každý jeden dárek vznikal od nuly, od myšlenky v hlavě, po zkoušení různých variant až po samotnou realizaci. Dárky nepřekupují, dárky tvoří.

Zákazník je motor a dává Nut World možnost být každým rokem silnější a vytvářet pro ně stále nové a nové dárky ve stejné kvalitě. 

67376038-348160749453743-433999929795411968-n.jpg

Nové vydání

FACEBOOK

ČTĚTE DÁLE

Co uvařit z pokladů farmářských trhů?

Líné sobotní ráno se protáhlo do oběda a vy si domů nesete náruč skvělé zeleniny, masa a křupavého pečiva. Dostali jste se totiž na farmářské trhy a z nich nikdo neodchází s prázdnou. Ale nebojte, s našimi tipy na rychlé recepty si pochutnáte a nic nepřijde nazmar.

HighLight je místem, kam se budete chtít vrátit

Místo, kde můžete zrealizovat cokoli a vždy bude Vaše akce jedinečná a nezapomenutelná. HighLight je totiž místem, kam se budete chtít vrátit.

Český ekonom Dominik Stroukal: Bitcoin se ukázal jako fungující alternativa

Je bývalým ředitelem Liberálního institutu a zá- roveň českého a slovenského Ludwig von Mises institutu. Byl hlavním ekonomem v bance a dvou finančních společnostech. Spolu s Janem Skalickým napsal první českou knihu o Bitcoinu a dalších kryptoměnách, později mu vyšly i knihy Ekonomické bubliny a Dark Web: Sex, drogy a bitcoiny. V současné době vyučuje na Metropolitní univerzitě v Praze. V rozhovoru český ekonom Dominik Stroukal (36) vysvětluje nejen, co jsou to kryptoměny a kde se vzaly, ale také radí, do čeho by lidé měli investovat i to, proč má v ruce dva čipy.

Moderní technologie a design v harmonii s udržitelností: Cubex Centrum Praha na špičce trendů udržitelného rozvoje

Kousek od centra Prahy na Pankráci se nachází multifunkční prostor, který se vyznačuje moderními technologiemi a inovativním designem, které jdou ruku v ruce s udržitelností.

Pro naše klienty chceme být symbolem jistoty

Oborová zdravotní pojišťovna (OZP) již od září představí světu svoji novou identitu. O jejích prioritách a nejdůležitějších hodnotách ve vztahu ke klientům hovoří v obsáhlém rozhovoru generální ředitel Radovan Kouřil. Dotkneme se však také současné situace a budoucího směřování celého sektoru zdravotního pojištění. Je dnešní finanční nastavení v něm udržitelné? Jakou roli zde hraje umělá inteligence a moderní technologie vůbec? A podle čeho by se měli potenciální klienti rozhodovat ve volbě zdravotní pojišťovny?

Kojibakers: aneb produkty plné enzymů z plísně koji

Patnáct let pracoval na manažerských pozicích v IT společnosti a neuměl si představit, že by neměl jistotu stálého měsíčního platu. Zejména když se mu postupně narodily čtyři děti, jedno z nich handicapované, které od narození vyžaduje skutečně velkou péči. Postupně ale přišlo několik věcí, které jeho pohled na věc měnily, proto se rozhodl podat výpověď a pustil se do podnikání. Miloslav Laštovička založil v roce 2019 spolu s dvěma kolegy firmu Kojibakers, inspirovanou japonskou tradicí, která vyrábí za pomocí ušlechtilé plísně koji fermentované potraviny jako například miso, miso polévky, shiokoji a další. Ty momentálně dodávají jak do českých domácností, tak i do známých restaurací „Věříme, že tato unikátní »banka enzymů« má co nabídnout nejen v Asii, ale i zde v našich podmínkách,“ říká Laštovička.