22. května 2025, svátek má Emil
Adresa:
Dobřichovická 452, Lety 25229
Telefon:
257711296 774282256
Web:
www

Otevírací doba

Pondělí
11:00 - 23:00
Úterý
11:00 - 23:00
Středa
11:00 - 23:00
Čtvrtek
11:00 - 23:00
Pátek
11:00 - 24:00
Sobota
11:00 - 24:00
Neděle
11:00 - 23:00
Právě je zavřeno

Poskytované služby

Nekuřácké
Klimatizace
Dětský koutek/hřiště
Parkoviště aut
Free Wi-Fi
Tankové pivo
Platba platební kartou
Platba stravenkou
Točené pivo

Pivo vaříme dle zákonu o čistotě piva z roku 1516. Hotel a restaurace. Prostředí údolí Berounky. Venkovní terasa, domácí kuchyně. Pivo 10° a 12° světlý ležák. Nekuřácký objekt, dětský koutek. Ubytování v designových pokojích hotelu. Parkování pro 50 aut, 4 autobusy, bezbariérový přístup.

MMX Pivotel je účastníkem turistického projektu Karlštejnské šachy, který byl slavnostně otevřen právě u nás. Okruh v sobě skrývá dvě nej. Jednak je s více než 72 kilometry nejdelším okruhem a také je označen šachovými figurami, které jsou zapsány v České knize rekordů jako největší. Turistický okruh spojuje nejzajímavější místa Karlštejnska a navazuje na něj i 6 nových místních naučných stezek. Černá šachová figura pěšce před budovou pivotelu je reprezentantem této stezky. Bližší info na www.karlstejnskesachy.cz.

MMX Pivotel se účastní také slavností v obci Lety, pivních slavností v ČR, a kulturních a charitativních akcí.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

KOGO Havelská

V srdci Starého Města se už 30 let píše příběh jedné z nejikoničtějších italských restaurací v Praze – Kogo Havelská.

LETNÍ DOVOLENÁ, KTEROU SI ZAMILUJE CELÁ RODINA

Wellness, zábava a pohoda v srdci Krkonoš.

RODNÝ DŮM FRANTIŠKA PALACKÉHO HODSLAVICE – expozice „Z rodné světnice do velkého světa“

V úterý 1. dubna 2025 byla zahájena nová turistická sezóna v Rodném domě Františka Palackého v Hodslavicích, pobočka Muzea Novojičínska. V letošním roce se Muzeum Novojičínska – na základě úspěšné loňské sezóny – rozhodlo na rozšířeném zpřístupnění této významné národní kulturní památky. Novinkou návštěvnické sezóny 2025 jsou i komentované prohlídky dvou hodslavických kostelů.

Bezva Fest v Ostravě pomůže šestiletému Míšovi. Festival plný radosti přináší i naději těm, kteří ji potřebují

Už tuto sobotu 17. května ožije areál koupaliště Sareza v Ostravě jedinečným rodinným festivalem Bezva Fest. Nabitý program s více než 30 atrakcemi, dvěma hudebními pódii a oblíbenými interprety jako Slza, Lollipopz nebo Míša Růžičková nabídne zážitek pro celou rodinu. Za hravou a pestrou atmosférou se ale letos skrývá i hlubší poselství – pomoc konkrétním dětem, které to v životě nemají lehké.

Ostrava – město s příběhem

Ostrava, město s bohatou průmyslovou historií, je dnes moderní destinace, která vás překvapí. Ať už jste fanouškem architektury, přírody, zvířat nebo zážitků pro celou rodinu, Ostrava vás prostě dostane
Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.