Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
27. ledna 2022, svátek má Ingrid
Adresa:
Velká Losenice 293, Velká Losenice 59211
Telefon:
773070808

Naučte se s námi kreslit a malovat, je to snazší, než si myslíte! Společně se zkušenou lektorkou Janou Laštovičkovou Grygarovou, která je také autorkou knihy Olejomalba snadno a rychle, se naučíte malovat tak, že vám galerie budou trhat ruce a chtít vaše díla vystavit!

Každý umí malovat, přijďte to zkusit. Z jednodenního kurzu odcházíte s hotovým obrazem, který můžete darovat pod stromeček a potěšit tak svého blízkého originálním a vlastnoručně vyrobeným dárkem, nebo darovat samotný kurz. Výtvarné kurzy kreslení a malování je možné uskutečnit v Praze, v Brně, nebo v Olomouci, prostě všude po celé republice, nebo přímo u vás doma.

Kurzy jsou opravdu pro všechny – začátečníky i pro pokročilé, pro děti i dospělé. Kurz může být jednodenní, nebo vícedenní – to ocení zejména „firemní rodina“ například na svém teambuildingu. Možnost také individuálního kurzu, nebo letní pobytové kurzy pro větší skupiny.

 

Kurzy kreslení a malování po celé republice

- Jednoduché techniky, jednodenní kurzy, teambuildingy, individuální kurzy, letní pobytové kurzy

- Pro začátečníky i pro pokročilé, pro děti i dospělé

- Kreslení portrétu tužkou, za použití pravé mozkové hemisféry

- Malování suchým štětcem

- Olejomalba technikou Boba Rosse(R) a Garyho Jenkinse(R)

https://www.atelier-zebra.eu/

 

Kurzy malování a kreslení pro školy, pro žáky i učitele

- Nabídněte studentům svých škol nové zajímavé techniky malování/kreslení

- Návody na malováni (e-booky), knihy

- Zdarma videonávody k dispozici

http://www.malovaniproskoly.cz/

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

12.12.2022 00:00

Staří mistři

10.2.2022 20:00

Josef Fousek

11.11.2022 00:00

Digitální blízkost

23.5.2022 20:00

Slepice na zádech

ČTĚTE DÁLE

Tvůrkyně parfémů Ing. Kira Pangéro: Moje práce je jako malování obrazů

Poznejte svět plný neobjevených vůní! Kira Pangéro z Alhambra Bioesence je tvůrkyní netradičních parfémů a její práce není jen povoláním, ale i posláním, které dělá radost lidem nejen v Česku, ale i v zahraničí. O tom, čím si jí tato práce získala, proč pravidelně vyráží do zahraničí sbírat inspiraci nebo jak parfémy vybírat, se rozpovídala v našem rozhovoru.

Režisérka Věra Herajtová: o připravované inscenaci Smrt v růžovém v Městském Divadlu Kladno

První premiérou Městského divadla Kladno v roce 2022 bude komorní hra Ľubomíra Feldeka Smrt v růžovém. V hlavní roli nejslavnější francouzské šansoniérky Édith Piaf se představí členka souboru Jana Zenáhlíková. Obsazení doplňují hostující Veronika Svojtková a Tomáš Alferi, ten zároveň vytvořil k inscenaci hudební nastudování. Autorem scény a kostýmů je výtvarník Jozef Hugo Čačko. Na připravovanou novinku jsme se zeptali režisérky Věry Herajtové.
Reklama
reklama

NoDilemma: kvalita před kvantitou

Móda každou ženu provází od malička. Iva Archmanová ji miluje od malička a proto oboru oděvnictví věnovala i svá pubertální léta a vystudovala ji. Nyní je hrdou majitelkou lokální autorské značky Nodilemma by Iva Archmanová ze Středních Čech a též člověkem, který za celou tou dřinou stojí.

Slippsy: klasika s designovou příchutí

Kdo říká, že pantofle, ponožky a trenýrky musí být nudné? Hravost, barevnost a pocit pohodlí, to jsou pojmy, které nejlépe vystihují značku Slippsy. Vyzpovídali jsme spoluzakladatele značky Slippsy Tomáše Kaliarika, aby nám celý projekt trochu blíže představil.

S láskou ke dřevu: seznamte se s dřevěnými produkty značky mywoodstyle

Dřevo nás vždy velmi inspirovalo. Jelikož je to přírodní materiál, jeho využití a nápadů, co z něj vytvořit, je neomezené množství. Na této práci nás nejvíce baví vymýšlení a hlavně vytváření nových produktů, které se snažíme vyrábět přesně tak, aby měly své využití a smysl.