26. července 2025, svátek má Anna

Divadelní vycházka být bydlit obyvatel byt

Místo:
CityBee podporuje
Datum:
29.9.2025 - 30.9.2025
Cena:
250 Kč
Web:
Divadelní výprava po stopách identity a paměti ďáblického sídliště. O obyvatelích, s obyvateli, pro obyvatele.
Unikátní divadelní procházka s názvem být bydlit obyvatel byt připomene divákům prostředí Sídliště Ďáblice, jeho ojedinělý prostorový koncept, osudy místních komunit, pozitivní i problematické aspekty bydlení na sídlišti. Chemické divadlo přivede na svět vzpomínky místních, kteří se zde narodili, i těch, kteří se sem přistěhovali v průběhu života. Ve spolupráci s místními organizacemi tak vzniká neobyčejný projekt. Procházka proběhne 29. a 30. června od 19:30 hodin.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

TLAPKY NA PEDÁLY: VELKÁ CENA EVROPY

Malá Edda má velký sen – stát se slavnou automobilovou závodnicí.

HODINA OSVOBOZENÍ: VÁLEČNÝ PLAKÁT 1938–1945

Při příležitosti 80. výročí konce druhé světové války připravila Správa Pražského hradu ve spolupráci s Vojenským historickým ústavem Praha a Vojen- ským ústředním archivem rozsáhlou výstavu, která návštěvníky provede všemi významnými milníky největšího válečného konfliktu lidských dějin.
Reklama
reklama

Letos v listopadu začíná poslední kapitola. Podívejte se na teaser trailer k páté a finálové řadě seriálu Stranger Things.

Na podzim roku 1987 vyděsí celý Hawkins otevřené trhliny a naši hrdinové mají rázem nový cíl: najít a zabít Vecnu. Ten ale jako by se do země propadl – neví se, kde je ani co má za lubem.

ZOO PRAHA POPRVÉ ODCHOVÁVÁ KONDORA MENŠÍHO „MAŇÁSKOVOU“ METODOU

V líhni Zoo Praha si teď každý den chovatelé navlékají speciální rukavici. Mimořádně věrným maňáskem, který imituje hlavu dospělého, krmí mládě kondora menšího. Jeho rodiče totiž ustali v hnízdní aktivitě a cílem je nyní mládě dovést do dospělosti co možná nejpřirozenější cestou a zabránit u něj vtištění člověka. Zoo Praha je jednou ze tří zoologických zahrad v Evropě, která tento druh odchovává.

Skořicové rolky Cinnamood přicházejí do Česka. Zákazníci si je vychutnají ve dvou pražských prodejnách

Skořicové rolky převážně rostlinného původu, které si získaly srdce zákazníků už na čtyřech evropských trzích, míří do Česka. Značka Cinnamood z Kolína nad Rýnem, dbající na původ surovin a osobní vztah k zákazníkům, otevře své první dvě pobočky v Praze – v ulicích Jungmannova a Náměstí Jiřího z Poděbrad.
Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.