30. června 2025, svátek má Šárka
Místo:
CityBee podporuje
Datum:
17.6.2025 - 20.9.2025
Cena:
?
Web:
Již tradiční letní koncertní série se letos uskuteční na třech lokacích. Vystoupí třeba Záviš, Mucha, Baumaxa, David Koller, Čechomor a další.
Prague Open Air se letos odehraje na třech scénách. Koncertní série letos mění jednu z lokací. Místo Ledáren Braník se hudební fanoušci mohou těšit na vystoupení v prostoru Areál7 v Holešovicích, který nabídne více místa, lepší dostupnost a komfortnější zázemí. Program letošního ročníku se dále odehraje na Občanské plovárně a Terase Smíchov. Pod širým nebem vystoupí Vojtěch Dyk & D.Y.K., Záviš Mucha Baumaxa, David Koller, Horkýže Slíže, Čechomor, Vypsaná fiXa, Mig 21, Pražský výběr, Sofian Medjmedj, Michal Hrůza, Pokáč, Bratři Ebenové, Anna K., Tomáš Klus a spousta dalších. Vstupenky na jednotlivé koncerty pořídíte na www.pragueopenair.cz, www.nfctron.com a www.eventlook.cz.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Restaurace Marina Ristorante: Na talíři Itálie a za oknem Hrad i Karlův most

Jen pár kroků od historického centra Prahy, na Alšově nábřeží u Mánesova mostu, se otevírá jeden z nejúchvatnějších pohledů na Pražský hrad a Karlův most. A co teprve, když z břehu vstoupíte na palubu lodi, která tady kotví! To se pak k okouzlující vyhlídce z hladiny Vltavy přidá ještě vytříbený gastronomický zážitek. Italská restaurace Marina Ristorante je vyhlášená skvělou kuchyní z čerstvých surovin, unikátní atmosférou a profesionálním servisem. Zkrátka ideální místo pro klidnou rodinnou večeři, romantické posezení i nezapomenutelnou oslavu.

EMPATHIC FILM FESTIVAL

Empathic Film Festival uvede svůj druhý ročník ve dnech 18.9.-20.9.2025 v kině Svět v Táboře. Zahajovacím snímkem bude nový český film Pod Parou za účasti herců a tvůrců.
Reklama
reklama

Park Mirakulum

Zábavně naučný park Mirakulum ve středočeských Milovicích nabízí svým návštěvníkům 12 hektarů zábavy. Pro děti i jejich rodiče jsou připraveny jak aktivní, tak odpočinkové zóny. Kouzelný hrad s podzemními chodbami, lesní hřiště, kontaktní zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, podzemní chodby, zóny pro nejmenší a širokou nabídku občerstvení. Každým rokem se snažíme zvyšovat atraktivitu parku a komfort návštěvníků a ani letos tomu není jinak.

Historické letadlo z Kunovic se dočká původní podoby. Pomohla dotace z ministerstva

Letecké muzeum v Kunovicích letos dokončí restaurování historického letounu C-11, a to výrazně dříve, než bylo původně v plánu. „Díky štědré dotaci od ministerstva kultury a významné podpoře ze strany společnosti Aircraft Industries se renovaci, u níž se počítalo s dokončením až v roce 2027, podaří zvládnout ještě v tomto roce,“ pochvaluje si ředitel muzea Martin Hrabec.

DEN KOTRMELCŮ ROZHÝBAL DĚTI I DOSPĚLÉ V CENTRU ČERNÝ MOST PADL REKORD NA DEN DĚTÍ

První červnový víkend patřil v Centru Černý Most oslavám Dne dětí, které letos proběhly ve znamení pohybu a zábavy. Jedinečná akce s názvem Den kotrmelců měla za cíl rozhýbat děti i dospělé a ukázat, že sport může být především radostí. Vrcholem dne bylo pokusit se o zápis do České databanky rekordů – vytvořit nový český rekord v počtu kotrmelců provedených na jednom místě během osmi hodin. A výsledek? Úctyhodných 7 002 kotrmelců a nový rekord!
Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.