Stand-up, Czech Design Week nebo Lenny

Publikováno 26.11.2018
Poslední listopadový týden v Praze je opět plný zajímavých akcí... V pondělí vystoupí neznámější čeští stand-up komici v Paláci Akropolis, zatímco ve středu startuje v Kongresovém centru Czech Design Week. V pátek začíná Vánoční festival v Městských divadlech pražských Vánoční festival pro děti i dospělé, zatímco v sobotu vystoupí ve Fóru Karlín zpěvačka Lenny. V sobotu bude zároveň rozsvícen Vánoční strom na Staroměstském náměstí a program prvního adventního víkendu vyvrcholí Vánočním koncertem ve Staroměstské radnici. Inu, opět se máme na co těšit...

Pondělí 26.11.

Stand-up Show Praha

 

V pondělí večer publikum v Paláci Akropolis přivítá českou smetánku na poli stand-up comedy. V rámci večera svoje komediální umění předvedou i taková jména jako Tomáš Matonoha, Richard Kavalčík (známý jako Ruda z Ostravy) či Adéla Elbel. 

Show začíná ve 20 hodin.

Vstup: 590 Kč

Úterý 27.11.

Golemova bojovka

Společnost Praha hrou si na úterý připravila týmovou "bojovku." Ta vás zavede do středověké doby, zasvětí do tajů pražských židovských pověstí v čele s bájným Golemem a budete muset zapnout všechny mozkové závity, abyste vyřešili složité úkoly a hádanky.  Hra je učená pro tým 2-5 lidí.

Bojovka začíná v 18 hodin u sochy Franze Kafky. Je nutná předregistrace.

Vstup: 1399 Kč/tým

Středa 28.11.

Czech Design Week

V Kongresovém centru se ohraje další ročník festivalu Czech Design Week. Ten představí to nejlepší z tvorby českých i zahraničních nezávislých umělců.

Festival probíhá od středy do neděle.

Vstup: 250 Kč

Čtvrtek 29.11.

Stand-up: Přiostři to!

Partička z Underdground comedy vystoupí v Kině Aero s úspěšným konceptem Přiostři to! Komici budou přímo během svých vystoupení reagovat na narážky publika.

Večer komedie startuje ve 20 hodin.

Vstup: 150 Kč

Pátek 30.11.

Vánoční festival v Městských divadlech pražských 

V Městských divadlech pražských (ABC, Komedie, Rokoko) se během víkendu odehraje Vánoční festival, v rámci kterého herci sehrají 12 představení spjatých s Vánocemi. V Divadlu Komedie pak bude probíhat doprovodný proram pro děti, kdy budou zdrobit stromeček vlastnoručně vyroběnými ozodobami.

Kompletní program představení naleznete ZDE.

Vstup: od 150 Kč

Pražský festival piva

V areálu staré Pragovky se odehraje adventní Pražský festival piva. Návštěvníci se tak mohou těšit na pivo z 30 pivovarů a vybrané gastronomické speciality.

Festival probíhá vždy od 12 do půlnoci.

Vstup: 100 Kč

Sobota 1.12.

Lenny Tour - Praha

Česká zpěvačka Lenny se představí v Fóru Karlín v rámci svého turné k signlu Enemy. Kromě něho se můžete těšit i na řadu známých hitů v čele s písní Hell.o.

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: 450 Kč

Slavnostní rozsvícení Vánočního stomu na Staroměstském náměstí

V sobotu budou zahájeny trhy na Staroměstském náměstí, Václavském náměstí a na náměstí Republiky. S tím je samozřejmě spjaté i slavnostní rozsvícení Vánočního stomu na "Staromáku", ke kterému dojde po setmění a chybět nebude ani doprovodný program.

Vánoční trhy probíhájí až do 6. ledna 2019.

Vstup: ZDARMA

Neděle 2.12.

Vánoční koncert ve Staroměstské radnici

V kapli Panny Marie ve Staroměstské radnici se odehraje tradiční Vánoční koncert. Všem účastníkům bude umožněn vstup do všech prostor hisotrické radnice. O hudební zážitek se postará Chrámový sbor Václav.

Koncert začíná v 19 hodin.

Vstup: 890 Kč