Guy Bennet Band, Let it Roll nebo vodní slalom

Publikováno 29.07.2019
Stejně jako v předchozích týdnech, i v tomto má pro nás Praha přichystané nepřeberné množství kulturních a zábavních akcí. V úterý vystoupí v Jazz Docku kapela britského muzikanta Guye Benneta. Ve středu proběhne ve Stormu zahajovací párty k největšímu DNB festivalu Let it Roll, zatímco v pátek v Troji startují mezinárodní závody ve vodním slalomu. Od soboty do neděle pak můžeme vybírat originální kousky na dalším díle Dyzajn marketu a týdenní přehled jako tradičně uzavře tip na akci s dětmi. Inu, opět se máme na co těšit...

Pondělí 29. 7.

Summer Calling Monday

Zahajovací večírek celého týdne hostí hudební klub Roxy. Za pult se postaví populární DJ Michal Knejp a my se tak dočkáme originálního mixu taneční hudby a také drinků za ačkní ceny.

Akce začíná ve 23 hodin.

Vstup: ZDARMA do půlnoci/150 Kč později

Úterý 30. 7.

Guy Bennet Band

Jedním z taháků tohoto týdne je vystoupení britského zpěváka, kytaristy a pianisty Guye Benneta v hudebním klubu Jazz Dock. Těšit se tak můžeme na líbivé tóny na pomezí jazzu, funku a soulu. 

Koncert začíná ve 22 hodin.

Vstup: od 170 Kč

Středa 31. 7. 

Let it Roll 2019

 

Storm Club hostí Warm Up akci k největším drum and bass festivalu na světě - Let it Rollu. Během středečního večera bude headlinerem britský DJ Muzzy.

Akce začíná ve 21 hodin a potrtvá až do rána.

Kompletní informace o festivalu, který se uskuteční od čtvrtka do soboty na letišti v Milovicích, naleznete ZDE.

Vstup: od 6 €/Warm up party; od 2200 Kč/festival

Čtvrtek 1. 8.

Letní kino: Toman

Letní kino UPC Max promítá na střeše obchodního Centra Černý most snímek Toman. Drama natočil režisér Ondřej Trojan o období tzv. Třetí republiky, tedy let 1945-1948, a vypraví pravdivé osudy rozporuplného šéfa zahraniční rozvědky Zdeňka Tomana. V hlavní roli exceloval Jiří Macháček.

Projekce začíná ve 20:30.

Vstup: ZDARMA

Pátek 2. 8.

Canoe Slalom WRR - Prague 2019

Kanál v Troji hostí další víkendový závod ve vodním slalomu, tentokrát s mezinárodní účastí! Soutěž spadá do světové série Worl Ranking Race a k vidění tak budou ti nejlepší sportovci.

Akce probíhá až do neděle.

Vstup: ZDARMA

Sobota 3. 8.

Dyzajn Market prázdniny

Další edice Dyzajn Marketu míří do centra Prahy. Na výběr budou jako tradičně originální kousky ze světa deasignu, ať už se bude jednat o šperky, hračky, kabelky či oblečení.

Akce probíhá v sobotou i v neděli.

Vstup: ZDARMA

Neděle 4. 8.

Dětská neděle s Leou

Nedělní dětský program v Cinema City Letňany i tentokrát láká bohatým doprovodným programem a projekcí snímku Příběh hraček 4. Dopolednem provede moderátorka Lea.

Akce začíná v 9:30.

Vstup: 250 Kč