Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
30. listopadu 2023, svátek má Ondřej
Když svatbu v hospodě, tak Na dobrým místě

Když svatbu v hospodě, tak Na dobrým místě

Hospoda na dobrým místě je hodná svého názvu. Návštěvníci odchází spokojení a velmi oblíbený je podnik i pro pořádání svateb. Co konkrétně zájemcům o obřad a oslavu nabízí, na to jsme se ptali majitele Romana Martináka.

aa5sa4hnuiyphxwm9b0igv1u-5uzgl.jpeg

Pro toho, kdo u vás ještě nebyl – proč je zrovna vaše hospůdka „na dobrým místě“?

Protože je! (smích) Jsme kousek od Prahy s velmi dobrou dostupností a je to tu moc krásné. Před lety jsme kompletně zrekonstruovali vnitřní a také venkovní prostory dvora, kde byl dříve statek. Podle reakcí hostů u nás vládne příjemná atmosféra a rádi se k nám vrací po svatbě, třeba u příežitosti oslavy narození dítěte nebo křtin.

n4fm5g7rdby33s2zy0jme1qh45vosv.jpeg

Pokud jde o svatby, co svým klientům nabízíte?

Vždy se snažíme osobně setkat s klienty a zjistit jejich představy. Někteří svatebčané mají zájem o klasickou svatbu se servírovaným 2-3 chodovým obědem, v poslední době ale přibývá svateb, kde po rozbití talíře rovnou začíná uvolněná párty s rautem. Nabízíme možnost pronájmu prostor, zařídíme výzdobu, fotografa, DJ's, živou kapelu, animátorky pro děti, cocktailový bar či barmanskou show. Samozřejmostí je kompletní catering, ale pokud mají snoubenci zájem, je možné si prostor jen pronajmout a zajistit si vše sami.

79c252fc-f290-48cf-90ae-29509149531c.jpg

Co byste zájemcům o svatbu u vás doporučil?

Hlavně aby se přijeli podívat a nasát tu atmosféru starého dvora s obrovskými dřevěnými vraty. Máme samozřejmě připravené svatební balíčky, ale vždy se snažíme zjistit, jaké jsou konkrétní představy a také finanční možnosti snoubenců a podle toho zkoušíme vše upravit k jejich spokojenosti. Některé termíny na tento rok jsou ještě volné, ale stejně jako v loňském roce se rychle plní. Milí snoubenci, jestli bude tato svatební sezóna stejná jako ta minulá, neváhal bych nás kontaktovat co nejdříve. (usmívá se)

 

www.dobry-misto.cz

 

ČTĚTE DÁLE

Palíto je vostrý vánoční dárek

Pekelná rodinná firma poskytující vostré zážitky. Vyberte si balíček Palíto. Zde si vybere jak začátečník, tak milovník extrémně pálivého. Dárkové balíčky omáček, sušených chilli papriček i semínek. Každý si najde to své.

Hotel Honour and Grace: klenot v Karlovarském kraji

Hotel těží ze svého jedinečného umístění v samém srdci krušnohorských lesů, mezi oblíbenými turistickými destinacemi jako jsou Karlovy Vary, Jáchymov, Boží Dar a lyžařský areál Klínovec.

Ochutnejte jižní Moravu s průvodcem Gourmet!

Jižní Morava oplývá nádhernou přírodou i památkami zvučných jmen. Výlety se plánují snadno, ale kam se zastavit na oběd, na svačinu nebo na jedno dobře čepované? Místní gastro scéna je plná svěžích nápadů a servíruje rozmanité koncepty. Aby Vám nic neuniklo, je tu pro vás průvodce Gourmet Jižní Morava. Představuje to nejzajímavější z kaváren, bister, restaurací, vinařství a pivnic v kraji.

VINAŘSTVÍ JUŘENÍK & ŽĎÁRSKÝ s úctou k přírodě a tradici

Vinařství Juřeník & Žďárský bylo založeno kamarády Robinem a Honzou. Jde o mladé moderní vinařství, které chce obnovit vinařskou tradici na Uherskobrodsku, kam vinaření od nepaměti patří.

Berou od nás ingredience i michelinské restaurace

Po letech strávených ve Španělsku jsme se rozhodli přiblížit svým přátelům v České republice nejlahodnější delikatesy španělské gastronomie. Z koníčku se brzo stala radostná práce.

Dárkové sady koření

Dárkové sady koření jsou dekorativní a praktické dárky, a proto jsou oblíbené po celý rok.  Sady koření jsou nejlepším dárkem pro lidi, kteří rádi vaří, pečou nebo grilují. Je to dárek, o kterém víte, že ho rozbalí, použijí (a možná dostanete ještě něco dobrého :-)