Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
28. září 2022, svátek má Václav

Restaurant Monarch

Adresa:
V Kolkovně 6, Praha 1 0
Telefon:
224819701

Otevírací doba

Pondělí
zavřeno
Úterý
01:00 - 24:00
Středa
00:00 - 01:00
Čtvrtek
zavřeno
Pátek
zavřeno
Sobota
zavřeno
Neděle
zavřeno
Právě je zavřeno

Poskytované služby

Nekuřácké

Vážení a milí hosté Monarchu V Kolkovně, Pokud se rozhodnete strávit Váš čas u nás ve vinném restaurantu MONARCH, bude nám ctí a pýchou mít tu možnost se o vás starat, nabídnout Vám výbornou gastronomii , profesionálně vybraná vína k jednotlivým pokrmům, ale rádi Vás přivítáme třeba jenom na skleničku dobrého vína či na šálek lahodné italské kávy. Celý náš projekt je koncipován pro znalce či milovníky dobrého jídla a vína, ale to nedůležitější, je prostě provozován pro Vás, pro lidi a přátele, pro příjemná setkání v prostoru, kde jsme se moc snažili a stále snažíme, aby jste se cítili jako doma nebo u svých dobrých přátel, od kterých se Vám skutečně a od srdce nechce odcházet……. Jestliže veškeré úsilí a práce vynaložené a spojené se zajišťováním celého chodu našeho Monarchu je oceněno Vaším dobrým pocitem a budete se k nám stále rádi vracet, pak vše mělo a má smysl, a budeme se s potěšením snažit dále a mít radost s nových setkání s Vámi…

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

ČTĚTE DÁLE

Kde uspořádat ty nejlepší firemní akce, večírky, eventy?

Znovu přišel onen magický moment roku, kdy na chvíli odhodíme pracovní masku a pokusíme se nebýt jen kolegy, ale i jemuž by se vaše faux pas mohlo připomenout zrovna ve chvíli, kdy by začal rozhodovat o finančních odměnách. Ale nebojte, nebudeme ani za mravokárce. Přirozeně chceme, abyste se skvěle bavili ve stylovém prostředí a ideálně parťáky. Vánoční firemní večírky jsou za rohem a to by bylo, abychom vám nepřinesli pár tipů na místa, kde to můžete opravdu rozjet.

Budějovický Budvar: pivovar nás všech

S Alešem Dvořákem, létajícím sládkem národního pivovaru Budějovický Budvar nejen o pivu, ale i o národní hrdosti a spolupráci s minipivovary.
Reklama
reklama

The Monkey Bar – První pražská džungle

Objevte kombinaci butikového šarmu a městského vkusu – luxusní, ale ne upjatý – s nádechem bláznivosti a sofistikovanosti.

Milan Wimmer: Hostivar je součástí místní komunity

Milan Wimmer je už pět let ředitelem vyhlášeného pivovaru a restaurace Hostivar. Co všechno jeho práce obnáší, jak se popral s covidovým lockdownem nebo na jaké novinky se můžeme těšit, poodhalil v našem rozhovoru.

Vinařství Káfuněk: Jsme tradičně netradiční vinařství

Vinařství je jejich splněným snem! Bratři a otec Káfuňkovi založili vinařství v malebných Velkých Bílovicích v roce 2008 a od té doby ušli pořádný kus cesty. V rozhovoru pro Pragmoon.cz se nám rozpovídal Jiří Káfuněk o tom, proč své vinařství označuje jako tradičně netradiční, co je vedlo k vytvoření veganského vína nebo po jaké láhvi z vlastní nabídky nejčastěji sám sáhne a také představí unikátní systém rozvozu lahví po celém Česku.