Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
8. prosince 2022, svátek má Květoslava
Ovocný Světozor: cukrárenská klasika, která neomrzí

Ovocný Světozor: cukrárenská klasika, která neomrzí

Věneček s pudinkovým máslovým krémem, třený banánek s džemem a čoko polevou nebo tvarohový dort se šlehačkou a lesním ovocem. Už se vám sbíhají sliny? Nejen takové dobroty najdete v legendárním Ovocném Světozoru.

dsc06821-2-1.jpg

Za dobu své existence se Ovocný Světozor, který začínal ve Vodičkově ulici, kde dělá společnost Pražanům již dlouhých 28. let, přirozeně vyvíjel. Dnes značka čítá čtrnáct provozoven a také spustila pro naše mlsné jazýčky e-shop s vlastním rozvozem. Samozřejmosti jsou pečlivě vybrané ingredience od ověřených českých dodavatelů (značka Ovocný Světozor si vždy zakládala na tom, že je ryze česká a to pro ni stále platí) a i když má každá z provozoven svou vlastní moderně vybavenou cukrárnu s výrobnou chlebíčků, stále se zde dodržují tradiční a léty osvědčené postupy přípravy. Vyjma lahodných dezertů je Ovocný Světozor vyhlášený také lahodnou kávou a vynikající točenou zmrzkou (nejproslulejší je banánovo-jahodová varianta), která nejen v letních dnech potěší každého milovníka sladkého.

img-4020-ok-1.jpg

Ovocný Světozor má, jak se na podobného velikána sluší a patří, svou vlastní pekárnu, kde kromě vynikajících dortových korpusů pečou také koláče, sušenky nebo müsli. Zmíněné zmrzliny si také připravují sami a dále v nabídce najdete obložené pečivo, koktejly a sorbety. Všechny pojí stejná filozofie – kromě toho, aby vše bylo lahodné, musí to být i dokonale čerstvé a vysoce kvalitní.

Lákavou novinkou Ovocného Světozoru je téměř dvacet druhů dezertů ve skleničce. Až ochutnáte takový větrník se slaným karamelem ve skleničce, jen těžko se ubráníte tomu, abyste si několik dalších kousků odnesli domů. Samozřejmě si jakýkoli dezert s můžete vzít s sebou, stejně jako kávu. S Ovocným Světozorem bude váš den hned o něco sladší.

www.ovocnysvetozor.cz

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

ČTĚTE DÁLE

Resort Sepetná: vítejte v Beskydech

Resort Sepetná naleznete v horské obci Ostravice v nádherném prostředí pod nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd, Lysou horou. Vybrat si můžete z několika typů ubytování - Hotel Sepetná, Hotel Sluníčko, Chata Měsíček nebo bungalovy. V budově Relaxcentra Sepetná pak na všechny čeká spousta možností k relaxaci či sportování za každého počasí. Na Sepetnou jezdí rodiny s dětmi na dovolenou, páry za romantikou a skupiny přátel za turistikou.

NutWorld.cz pro milovníky ořechů, sušeného ovoce, semínek a dárečků

Rodinný podnik, který se drží starých hodnot. Dělají věci poctivě a s těmi nejlepšími úmysly. Klientům nabízejí nejvyšší kvalitu, a proto jejich ořechy, semínka i sušené ovoce prochází dvojitou kontrolou, kterou se snaží eliminovat kazové produkty, aby požitek z jejich konzumace byl maximální. To jsou hodnoty Nut World.
Reklama
reklama

eDelikatesy: malý kousek Španělská pro každý den

Hledáte obrovský výběr těch nejlahodnějších španělských delikates. Považujete se za gurmána a rádi ochutnáváte pokrmy, které servírují ty nejlepší restaurace? Tak si pořiďte některé z nich domů a dopřávejte si malý luxus ze Španělska každý den.

Ventura Group – společnost pro vaše gastro večírky

Kdyby existoval český Dionýsos, jmenoval by se Ventura Group. Tato rodinná společnost provozuje tři vyhlášené restaurace a Český catering k tomu. Miluje, když může přichystat úžasné jídlo, když pivo teče proudem, hostům když chutná, radují se a bouřlivé oslavy trvají až do rána.

Pivo Jinak: ideální vánoční dárek pro nadšence do řemeslných piv

Po revoluci bývaly v Česku doby, kdy výběr piva nebyl až tak rozmanitý. Dnes je situace opačná – máme několik velkých a vlivných pivovarnických společností, desítky středních a kolem 500 mini­pivo­varů. Jak se v tom ale orientovat? Co ochutnat? Jednou z možností je zkusit výběr podle projektu Pivo Jinak.