Články

Seznam článků

(strana 3/33)><
Publikováno 11.03.2019 Týden mozku, Stand-up nebo Majk Spirit S přicházejícím jarem je tu další díl našeho přehledu. V pondělí startuje Týden mozku a v úterý se v kině Aero promítá Smrtonosná zbraň 2. Ve čtvrtek můžete zadarmo zajít do Crossu na stand-up a v pátek se pokusí SaSaZu vyprodat Majk Spirit. Sobotní večer slibuje zajímavou párty v podání Giuseppe Ottaviana a v neděli je na programu pohádka pro ty nejmenší. Inu, opět se máme na co těšit.
Publikováno 06.03.2019 TOP BURGER 2019 - Vyberte s námi toho nejlepšího z nejlepších! Připravili jsme si pro vás již sedmý ročník oblíbené soutěže PRAGMOON TOP BURGER 2019! Jako každým rokem, i letos Vám přinášíme tipy na skvělé burger restaurace, které se nebojí soutěžit o Vaší přízeň.
Publikováno 04.03.2019 Masopust, Horkýže Slíže nebo Stand Up Jaro se pomalu blíží a příjemnější počasí bude přát i outdoorovým aktivitám. V pondělí proběhne první repríza Hladové země, zatímco v úterý se koná Břevnovský masopust. Středa bude patřit koncertu Horkýže Slíže a ve čtvrtek začíná festival Jeden Svět. V pátek nás čeká speciální Stand-Up a v sobotu startuje Festival kolem Světa a v neděli nás čeká festival ruského street fodu. Inu, opět se máme na co těšit...
Publikováno 25.02.2019 Future Gate, Motosalon nebo Karlínský masopust Týden se s týdnem sešel, a v tom posledním únorovém se opět dočkáme pěkné řádky zajímavých akcí. V úterý se Chodovská tvrz roztančí do tónu argentinského tanga, zatímco ve středu startuje festival Future Gate. Ve čtvrtek začíná Motosalon a v pátek jsou na programu dva nezapomenutelné večírky. V sobotu proběhne Karlínksý masopust a v neděli se společně s dětmi můžete vydat do Crossu na pohádku O Jeníčkovi a Mařence. Inu, opět se máme na co těšit.
Publikováno 18.02.2019 URBAN LEGENDS 12 Pražský Cross Club a label Tribal Vision Records představují již dvanáctý díl elektronického indoor festivalu Urban Legends.
Publikováno 18.02.2019 Harry Potter maraton, La Película nebo Bastille Mnoho zajímavých akcí nás čeká v tomto únorovém týdnu, ve kterém jakoby se zbláznilo počasí a přineslo až jarní teploty. V pondělí začíná Harry Potter maraton, zatímco v úterý startuje festival španělského filmu La Película. Ve středu se na Andělu odehraje masopustní veselí a ve čtvrtek ve Fóru Karlín vystoupí kapela Bastille. V pátek navštíví klub Epic australský DJ Marlo. Víkend pak bude patřit koncertu Shakina Stevense ve Fóru Karlín či Hlubočepskému masopustu. Inu, opět se máme na co těšit...
Publikováno 12.02.2019 7+1 tip kam na Valentýna Svátek zamilovaných se blíží a s ním nesmí chybět ani našich sedm čerstvých tipů, jak si ho se svou polovičkou zpestřit. Na své si samozřejmě přijdou i nezadaní dámy a pánové, pro které pražské kluby taktéž připravily speciální program. Inu, opět se máme na co těšit...
Publikováno 12.02.2019 Domyno Burger Bar č. 2 - restaurace s jasným konceptem Zlato, jdeme na burger!“ oznámil jsem doma, hned jak jsem se vrátil z redakce. Domyno Burger Bar totiž otevřel svou novou provozovnu. To jsou ti, co mají podnik na Lhotce a se svými legendárními burgery vyhráli dva ročníky soutěže o nejlepší burger v našem časopise! Nová restaurace se jmenuje Domyno Burger Bar č. 2 a od září 2018 je otevřena ve Vodičkově ulici v Praze na Novém Městě.
Publikováno 11.02.2019 Good Charlotte, Severská filmová zima nebo masopust V pondělí vystoupí ve Fóru Karlín kapela Good Charlotte, zatímco od úterý si můžete v Hard Rock Café vychutnat valentýnské menu. Ve středu startuje Prague Love Fest a ve čtvrtek pak Severská filmová zima. V pátek můžete ochutnat tchajwanský street food a víkend bude patřit masopustním slavnostem. Inu, opět se máme na co těšit...
Publikováno 04.02.2019 Sportovní fotografie roku, Noc reklamožroutů či Cirkopolis První čistě únorový týden je tu a s ním i pěkná řádka zábavných akcí. V pondělí zahraje v Rock Café John Garcia, zatímco ve středu startuje výstava Sportovní fotografie roku. Ve čtvrtek se můžete těšit na Noc reklamožroutů a v sobotu proběhne Kbelský masopust. Neděle pak bude patřit zahájení festivalu nové cirkusu v Paláci Akropolis - Cirkopolis 2019. Inu, opět se máme na co těšit...
Publikováno 28.01.2019 100 let koruny, Pragoffest či Visací záměk Další, na akce bohatý, týden nás čeká v Praze. V pondělí proběhne Novoroční koncert ČVUT, zatímco v úterý se můžeme těšit na stand-up v Divadle Na Maninách. Ve středu zahraje ve Vagonu Visací zámek a ve čtvrtek startuje Pragoffest. V pátek pak začíná výstava ke sto letům české koruny a neděle bude patřit finále NFL. Inu, opět se máme na co těšit.
Publikováno 21.01.2019 Jacob Lee, premiéra kapely Botox nebo Underground Comedy Předposlední lednový týden nabízí v Praze opět pěknou řádku zajímavých akcí. V pondělí proběhne v kinu Aero 10. ročník multimediální festivalu, zatímco v úterý se v Café v lese představí australský hudebník Jacob Lee. Ve středu v malé Lucerně zahraje nová česká kapela Botox. V pátek je na programu tradiční Noc hotelů a také Stand-Up v Rock café. V sobotu přitáhne pozornost Festival ledových soch a týden jako již tradičně uzavřeme představeními pro rodiny a děti. Inu, opět se máme na co těšit.
Publikováno 14.01.2019 50 let Jana Palacha, Stand-Up comedy v Crossu nebo Dunaj Další zajímavý týden nás čeká v Praze. V úterý se odehraje benefiční koncert pro nadaci Leontinka, zatímco ve středu to bude 50 let od upálení Jana Palacha. Ve čtvrtek se můžeme těšit na Stand-Up v Cross Clubu a v pátek po letech vystoupí v Paláci Akropolis skupina Dunaj. V sobotu můžete navštívit výstavu věnovanou Janu Palachovi a Janu Zajícovi a v neděli pak především rodiny s dětmi potěší tradiční pohádka. Inu, opět se máme na co těšit.
Publikováno 07.01.2019 Marta Kloučková, Novoroční koncert nebo Tolkien Con Další akcemi nabitý týden nás čeká v Praze. Dnes v Jazz Docku vystoupí zpěvačka Marta Kloučková, zatímco v úterý se můžeme těšit na Novoroční koncert v Břevnonvském klášteru. Ve čtvrtek se v Obecním domu odehrají Masters of Classic a od pátku do neděle probíhá Tolkiencon. V sobotu můžete ochutnat francouzskou gastronomii na Plechárně a neděle bude jako již tradičně patřit pohádce. Inu, opět se máme na co těšit.
Publikováno 03.01.2019 Tereza Dočkalová: Kritiku využívám ve svůj prospěch Její svérázná moderátorská kreace v satirickém pořadu Branky, body, kokoti z ní udělala jednu z nejvýraznějších hereckých tváří své generace. Kdo ji pozná, toho nepřekvapí, že se do natáčení s nadšením vrhla. Ostatně, sama o sobě říká, že je pro každou špatnost. Sympatická drobná brunetka však není jen „rozzlobenou ženou“ unikátního zpravodajského pořadu. Je také ceněnou divadelní herečkou, držitelkou dvou Thálií, nespoutanou energií a osobností, která současně působí mile chaoticky i pečlivě organizovaně. Jak si původně ostravská herečka zvykla v naší matičce Praze a co jí Kokoti dali, nejen o tom si s Terezou povídal náš šéfredaktor Tomáš Chvála.
Publikováno 31.12.2018 Silvestr, Novoroční ohňostroj nebo Dan Bárta Poslední den roku nabízí tradiční silvestrovské večírky a obří pekelnou smršť na Václavském náměstí. 1. leden bude patřit tradičnímu Novoročnímu ohňostroji a ve čtvrtek bude v Novoměstské radnici koncert zemí V4. V pátek se pomalu rozloučíme s Vánoci v Týnském chrámu, kde zahraje oblíbené sváteční písně sbor Notre Dame společně s desítkami dalších hudebníků. V sobotu pak vystoupí v Kongresovém centru Dan Bárta, zatímco v neděli se můžeme těšit na Tříkrálový průvod centrem města...
Publikováno 17.12.2018 Vánoční program, Xindl X nebo Elán Další zajímavý týden nás opět čeká v Praze. V úterý vystoupí v malé Lucerně zpěvák Xindl X, zatímco ve středu organizuje Jazz Dock speciální vánoční večírek. Ve čtvrtek v O2 Areně zahraje skupina Elán a v pátek můžete sváteční atmosféru podtrhnout výstavou betlémů v Toulcově dvoře. V sobotu zahrají v Tipsport Areně Tři sestry a v neděli se můžete těšit na Letenském zámečku na Tradiční rybovku. Inu, opět se máme na co těšit...
Publikováno 12.12.2018 Sláva, je tu oslava! (aneb Tipy na oslavy) Konec roku má vždy jedinečnou příchuť. Příslib něčeho nového. Jako kdybychom ze dne na den začínali s čistým štítem. Realita je samozřejmě složitější, ale zakončení určité etapy života je vždycky potřeba a 31. prosince je pro něco takového ideální.
Publikováno 12.12.2018 Hledej, šmudlo (aneb Tipy na dárky) Vybírání dárku je lehce nevděčná záležitost. Vždy tím totiž dáme najevo, jak moc danou osobu známe nebo neznáme. To je ale špatné vnímání samé podstaty dávání dárků. Pokud nám někdo dá něco, co není úplně podle našich představ, neměli bychom v tom vidět hned něco špatného. Podstatné je, že si onen člověk vzpomněl a zrovna my jsme pro něj byli dostatečně důležití, aby nás něčím obdaroval. I ta nejmenší maličkost je vyjádřením náklonnosti a něčeho takového si vždy máme vážit.
Publikováno 10.12.2018 Zkušenosti babiček? K nezaplacení! Vánoce jsou za rohem a pokud jde o cukroví, „mladá“ generace tak úplně netuší, jak k němu přijít (buď je zkonfiskují u maminky nebo nakoupí). Ale třeba nejste tak líní a rádi si zašpiníte ruce.
(strana 3/33)><