Nevíte co na Valentýna? My ano!

Publikováno 12.02.2018
Valentýn nám klepe na dveře a s ním i večer nabitý akcemi po celé Praze. Možností je opravdu hodně - romantický film v Divadle Royal, Valentýnská plavba po Vltavě se slavnostní večeří, improvizační komediální večer v Jazz Clubu Reduta nebo degustační menu s programem v Hard Rock Café! Pro romantiky se slabostí pro krásnou přírodu je přichystán Valentýn na Šeberáku nebo procházka po Botanické zahradě s ochutnávkou vín...

 

Valentine´s Day at Hard Rock Cafe

 

Tříchodové valentýnské menu s živou hudbou pro Vás připravilo pražské Hard Rock Café.  Jako předkrm jsou v nabídce jarní závitky, v případě hlavní chodu jsou na výběr nejrůznější masné pokrmy (burgery, steaky) i vegetariánské varianty, jako dezert se bude podávat „Hot Fudge Brownie.“ Součástí menu je i welcome drink „Strawberry Cointreau Fizz", který pro Vás namíchají místní experti na drinky!

K poslechu bude hrát fenomenální kytarista Justin Lavash, od 22 hodin začne svoji show DJ Pavel Matoušek. Během celé akce bude k dispozici fotokoutek s romantickými motivy a svatební stage.

 

Vstup: Degustační menu 795,-Kč

 

Valentýn na Šeberáku

Speciální valentýnský program včetně jídelního menu připravil podnik „Café Na dně“, nacházející se v krásném areálu Šeberovského rybníku, který je jako stvořený pro romantický večer.

Vstup: ZDARMA, Degustační menu dle ceníku

 

Valentýnská plavba lodí

Společnost River Boats Prague pořádá Valentýnskou plavbu lodí, jejíž součástí je tříchodové menu (zeleninový krém, losos s bramborovým pyré a holandskou omáčkou, domácí jablečný štrůdl se zmrzlinou), které Vám profesionální číšnici naservírují formou zanášky. Součástí menu je i sklenička dobře vychlazeného sektu. Romantickou atmosféru plavby ještě umocní přítomnost houslisty a valentýnská výzdoba. Pořadatelé plavby si na závěr připravili drobné překvapení pro přítomné dámy. Nezapomeňte si koupit lístky a včas se nalodit – loď odplouvá přesně v 18,30!

Vstup: 1149,-Kč/osoba

 

Valentýnský IMPROspeciál

V jazzovém clubu Reduta se jako již tradičně 14. února odehraje komediální divadelní improvizace, jejímiž hlavními tématy budou láska a romantické vztahy. Jak uvádějí sami autoři – některé scénky budou dojemné, jiné lehce erotické či ironicky humorné.

Po skončení představení je připraven koncert zpěvačky a herečky Terezy Krippnerové a její kapely The Masters.

Vstup: 150,-Kč dospělý, 120,-Kč student

 

Breakfast at Tiffany´s – St. Valentine´s Day

Divadlo Royal si pro Vás připravilo jednu z největších klasik romantického filmu – „Snídaně u Tyffanyho.“ Kromě samotného filmu je součástí vstupného i láhev kvalitního vína či sektu. Pokud chcete zažít se svým protějškem nevšední filmový zážitek, umocněný honosnou atmosféru Divadla Royal, pak by Vám tato událost neměla uniknout!

Vstup: 2x vstupenka + láhev vína – 690,-Kč; 2x vstupenka + láhev prosecca 790,-Kč, 2x vstupenka + láhev šampaňského 2490,-Kč

 

Valentýnský večer v Botanické

Speciální akci pro zamilované páry si připravila i pražská Botanická zahrada. V rámci „valentýnského“ balíčku získáte vstup do exotického skleníku „Fata Morgana“, ochutnávku vína z produkce Botanické zahrady, dámy pak obdrží květinu. Součástí romantického večera je i prezentace parfémemu "Fata Morgana No.1". Akce začíná v 18 hodin a je určena výhradně pro dvojice.

Vstup: 600,-Kč pro dvě osoby

 

Klasika a led – Louskáček

Divadlo Hybernia připravilo na středu netradiční představení klasického baletního představení Louskáček, které se bude odehrávat částečně na ledové ploše.

Bohatý dvouhodinový program, který připravil Ruský klasický balet pod vedením Hassana Usmanova, začíná v 19,30 a vstupenky jsou stále k dispozici.

Vstup: 790,-Kč

 

m.v.